PDA

Zobacz pełną wersję : Dostęp do panelu admina ze strony głównej



Madleine
21-10-2006, 12:36
Chciałabym, aby na stronie, którą administruję po zalogowaniu Administratora był dostępny link "Panel Admina", ktory kierowałby mnie do strony z panelem. Taki link mógłby być nowym modułem, widocznym pod modułem logowania.
Wiem już, że można zrobić nową pozycję w menu, jednak nie o to mi chodzi. Chciałabym, aby moduł był on widoczny tylko dla Admina po jego zalogowaniu (dla innych użytkowników ani dla niezalogowanych gości nie był widoczny).
Ale jeżeli się nie da, to wogóle.
Czy jest jakiś moduł, komponent itp. który to umożliwia?

stone
21-10-2006, 20:57
Jest właściwość 'special', którą można ustawić zarówna jak chodzi o linki, moduły, teksty co podowuje ze dana treść jest widoczna tylko dla uzytkowników o prawach większych niż standartowy zarejestrowany

Madleine
21-10-2006, 22:55
Tak, ale tylko w gronie special mam kilka osób, a chodzi mi o to, aby panel był dostępny tylko dla głównego admina.

zwiastun
22-10-2006, 12:29
Najprostsze rozwiązanie: ikona skrótu na pulpicie komputera albo zakłądkę w przeglądarce
Możesz sobie jeszcze zmapować kawałeczek obrazka w nagłówku strony czy cokolwiek. Linku wprost nie wstawisz standardowo tak, żeby tylko jedna osoba widziała