PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z szablonem



gabriel8822756
10-03-2011, 17:50
Witam mam zainstalowany szablon "Platonic" lecz nie moge w nim ustawić pozycji user 3 dla mainmenu Zreszta nie działa w nim wiekszosc pozycji, sa na liscie a nie dzialaja (pozycji user 3 nie ma w pozycjach modulu )czy może ktoś mi pomoc ??? szablon daje w zalaczniku z gory dzieki i pozdrawiam

Gall Anonim
10-03-2011, 17:58
Wrzuc sobie coś takiego co podałem poniżej w ścieżce przeglądarki za domeną i zerknij jakie pozycje istnieją - nikt twórców nie zmusza do tego aby używali tych samych nazw dla pozycji
index.php?tp=1
Pzdr

gabriel8822756
10-03-2011, 23:31
Wiec mam napisane w pozycji user 3 none outline zreszta podobnie jak w wiekszosci pozycji i skoro mam te pozycje w ustawieniach modulu to dla czego mi sie nie wyswietlaja normalnie?Jesli pomoglibyscie mi uporac sie z tym problemem był bym bardzo wdzieczny:)Przepraszam jesli to jest banalny problem ale caly czas sie ucze..pozdrawiam Gabriel

alex51
11-03-2011, 07:42
Zainstalowałem załączony szablon i znajduję w nim poszukiwaną pozycje "user3". Wprawdzie w pliku templateDetails.xml nie ma zadeklarowanych pozycji, ale jaki to problem dopisać tam:

<positions>
<position>user3</position>
<position>user4</position>
<position>left</position>
<position>bottom</position>
<position>debug</position>
<position>footer</position>
</positions>
Moduł mod_mainmenu ustawiam w pozycji "user3" i menu pokazuje się prawidłowo.

zwiastun
11-03-2011, 11:32
W menedżerze modułów w 1.5 i w 1.6 można wpisać nazwę pozycji menu ręcznie, jeśli jest w szablonie, a nie ma jej na liście.