PDA

Zobacz pełną wersję : W bloku z treścią newsy wychodzą poza ten blok.



fridge
10-03-2011, 18:47
Witam, problem taki jak w temacie. http://typu.pl/

Ustawiałem dla class blog mniejszą szerokość, ale to nic nie zmienia. Nie wiem czego nie dopisałem.

Drugi problem: Nie wyświetla mi obrazków w internet explorer z "mod_j15html".

a_m
10-03-2011, 18:55
powstawiaj spacje pomiędzy tymi długimi "aaaaaaaaaaaa..." "bbb..." polskie słowa bywają długie, ale nie aż tak

fridge
10-03-2011, 19:06
Zgadzam się, nie ma tak długich słów, ale nadal nie wiem jak rozwiązać ten problem. Dodatkowo jak chcę dodać artykuł z poziomu strony to formularz też jest ucięty (że nie widać "zapisz"). W CSS muszę coś zmienić, tak?

a_m
10-03-2011, 19:28
co tu jeszcze tłumaczyć, jeśli "wyraz" ma kilkaset znaków a każdy np. 3px szerokości, to się takie wyrażenie łamie skryptem; jeśli się go nie złamie, to się wydłuża na ilość znaków x średnia szer. znaku; wprowadź poprawny tekst i dopasuj szerokość formularza do szer. kontenera; Developer Tools z Google Chrome to świetne narzędzie pokazujące rzeczywiste rozmiary elementów strony

fridge
10-03-2011, 19:39
Używam firebug-a. Po wpisaniu szerokości formularz nie reaguje. Ok. będę kombinował dalej...


Drugi problem: Nie wyświetla mi obrazków w internet explorer z "mod_j15html".

Co poradzić na to? Szukać nowego modułu?

a_m
10-03-2011, 19:44
drugi problem - inny temat; szer. formularza - trudno orzec; w obu przypadkach - link do włączonej witryny, do strony z problemem

fridge
10-03-2011, 20:01
Założyłem inny temat do 2 problemu.

Można jakoś ustawić żeby div poszerzał się na całą stronę jeżeli wyłączę bloki? W zakładce "dodaj artykuł" automatyczne poszerzanie wyeliminowałoby problem ucinania formularza. Jak dam "auto" to na głównej blok zjeżdża na dół.

a_m
10-03-2011, 20:08
poszukaj na wiki.joomla.pl o ukrywaniu kolumn