PDA

Zobacz pełną wersję : problem datsogallery.php on line 282



dariuszbojek
11-03-2011, 07:54
Witam,
W dniu dzisiejszym zauważyłem błąd na stronie, którą prowadzę www.kakolewo.pl
Błąd objawia się tym, iż nie mogę utworzyć nowej kategorii w Datsogalery i użytkownicy przeglądając zasoby zdjęciowe - nie moga "wejść" w konkretne zdjęcie, ponieważ pojawia się komunikat: "Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/bojek/ftp/kakolewo/components/com_datsogallery/datsogallery.php on line 282"
Błagam Was o pomoc!

---------- Post dodany 11-03-2011 o 07:54 ---------- Poprzedni post był 10-03-2011 o 20:21 ----------

Czy nikt z Was nie miał takiego problemu?

PeFik
11-03-2011, 10:48
Datsogallery jest komercyjnym komponentem, zatem ma to wpływ na dwie kwestie:
a) mogą pomóc ci tylko te osoby które ew. mają ten komponent
b) ze strony producenta należy ci się wparcie

...a której wersji używasz ? najnowszej, poza tym czy aby przez przypadek coś lub ktoś nie uszkodził ci "plików" etc.

dariuszbojek
11-03-2011, 16:32
Jest to wersja 1.3.8
Nikt nie uszkodził plików, ponieważ ja mam tylko dostęp do serwera i do panelu administratora na stronie.
Nie wiem co z tym począć, ponieważ generalnie galeria działa ale do momentu kiedy internauta "klika" na konkretne zdjęcie-wtedy pojawia się komunikat o błędzie.
Proszę osoby zainteresowane do wejścia na stronę www.kakolewo.pl a następnie w galerie zdjęć (3 link po lewej stronie).
Może ktoś wpadnie na pomysł, jakby tu zadziałać, bo jestem załamany :-(

alex51
11-03-2011, 16:38
Spróbuj sprawdzić czy pomocne okaże się naprawienie tabel w bazie danych, opcja Napraw tabele (repair). Pamiętam, ze kiedyś w podobnym przypadku taka operacja pomogła.

dariuszbojek
11-03-2011, 19:43
Wykonałem opcję NAPRAWY TABELI w bazie danych i niestety nic z tego :-(
Jestem załamany, ponieważ posiadam w tej galerii bardzo dużą ilość zdjęć. Mam świadomość, że one są na serwerze, a oprócz tego posiadam je na dysku w komputerze. Jednak świadomośc tego, że będę musiał na nowo wgrywać je do nowego komponentu galerii przeraża mnie !