Logowanie

Zobacz pełną wersję : Co to za kod?



cars24h
10-03-2011, 23:58
Mam wpisać przy instalce programu jakis kod: "Your installation/hardware code goes here". Co to jest za kod?

Bazyl
11-03-2011, 00:00
W wolnym tłumaczeniu:

Jeśli bumbramsztykle nie bimbambolą, wtedy oczywiście wichajstry nie tentegują. Natomiast jeśli dingusy tentegują albo transmogryfikują, wówczas z całą pewnością bimbambolą wszystkie bumbramsztykle. Jeśli glątwy tentegują, wtedy - to jasne - żaden z dingusów nie bimbamboli. Jeśli natomiast wichajstry nie obcyndalają się, wówczas każdy dingus trrransmogryfikuje. Jeśli wreszcie żadna glątwa nie bimbamboli, wówczas z pewnością bimbamboli każdy dingus.

Wszystkie bumbramsztykle, glątwy, wichajstry i dingusy coś robią - albo bimbambolą, albo tentegują, albo tranmogryfikują albo - wreszcie - obcyndalają się. I każde z nich wykonuje tylko jedną z tych czynności.

cars24h
11-03-2011, 00:35
Mądrość twoja dorównuje Dr. House :up:

---------- Post dodany o 00:35 ---------- Poprzedni post był o 00:32 ----------

Hardware kod to jest nr. licencji na dany komp by program nie był instalowany wiele razy (wikipedia...)

Gall Anonim
11-03-2011, 08:09
Mam wpisać przy instalce programu jakis kod: "Your installation/hardware code goes here". Co to jest za kod?
A możesz przynajmniej wyjaśnić co robi tutaj Twoje pytanie?
Bo za czarta nie mam pojęcia.
Pzdr.

Hardware kod to jest nr. licencji na dany komp by program nie był instalowany wiele razy (wikipedia...)
P.S. Cieszę się że są jeszcze ludzie którzy potrafią nauczyć się posługiwania szukajką.

tomaszek83
11-03-2011, 08:28
widziałem wiele dziwnych pytań na tym forum... ale to jest chyba najdziwniejsze:lol: tylko co autor miał na myśli? jak program? jaki kod? i co to wszystko ma wspólnego z Joomla?

Dylek
11-03-2011, 08:57
Czyzby tam, skad byl kupiony tenze soft nie bylo wyjasnione co to jest, do czego potrzebny i gdzie wpisac wspomniany hardware code? :)

loocek
11-03-2011, 09:19
A teraz się dowiecie, że bredzicie i Wasze odpowiedzi są nie na temat i nieprawidłowe :lol:

Gall Anonim
11-03-2011, 09:26
A teraz się dowiecie, że bredzicie i Wasze odpowiedzi są nie na temat i nieprawidłowe :lol:
A Twoja to niby na temat? :P
Spadam bo przyjdzie playga, playga 007 (Bond) i mnie ochrzani.
Pzdr
P.S. Kolega @crasch24h sobie pewnie OEM'a windows 7 instaluje.

//jestem cały czas...
@palyga007

zwiastun
11-03-2011, 11:17
@bazyl: odpowiedź miesiąca, a nawet roku!

Bazyl
11-03-2011, 12:00
Dzięki, @zwiastunie.
Już to pisałem ale przeszło prawie bez echa :zagubiony: