PDA

Zobacz pełną wersję : Ustawianie menu - szablon mozaix



kuba_sz
11-03-2011, 08:34
Witam!

Mam problem z ustawieniem menu w szablonie mozaix. Jest tam kilka ustawień głównego menu (split menu, CSS menu, dropline menu i mega menu). Chodzi o to, że pierwszorzędne pozycję są wyświetlane zawszę (mowa o dropline menu) natomiast drugorzędne w wierszu poniżej, a trzeciorzędne pokazują się tak jakby w nowej tabelce. Chodziło by mi o to, aby te pozycje z pierwszorzędnego menu które nie mają trzeciego rzędu (tego otwieranego w tabelce) były otwierane właśnie w takim tabelkowym stylu.

Zależało by mi też na tym, żeby wszystkie pozycje z menu zaczynały się od lewej strony a nie tak jak jest domyślnie z prawej (nie znalazłem znacznika direction ani frazy rtl).

Adresu strony niestety nie mogę podać ponieważ stoi to u mnie na localu i czeka na gotową publikację.

Liczę na Państwa pomoc
Pozdrawiam kuba_sz

Gall Anonim
11-03-2011, 08:45
Kuba
Tak naprawdę to przebudowa stylów menu w pliku css się kłania.
A wróżki tutaj nie znajdziesz - żeby przeklikać to w jakikolwiek sposób trzeba przynajmniej mieć adres witrynki.
Pzdr

kuba_sz
11-03-2011, 09:30
Dziękuję za szybką odpowiedź!

W zasadzie radzę sobie z edycją stylów css jednak tutaj chęć zmian przewyższa moje umiejętności dlatego też zwróciłem się do Państwa z prośbą o pomoc. FireBug też za wiele nie chce powiedzieć. Czy wgląd w pliki stylów CSS menu dała by Państwu jakiś pogląd na sytuację i umożliwiła by częściową pomoc?

Gall Anonim
11-03-2011, 09:35
Kuba, szczerze to nie chce mi się robić tego inaczej jak przy pomocy FireBuga na gotowej witrynie, bo ma z marszu widoczny efekt.
Ale jest tutaj wiele osób które mają tak duże doświadczenie w temacie że pewnie będą mogły być pomocne, jednak to na pewno nie ja w sytuacji jaką Proponujesz.
Pzdr

kuba_sz
21-03-2011, 11:27
Witam!
to zgodnie z Pańską prośbą podaję adres witrynki bo na prawdę nie daję sobie z tym rady :(
http://www.activecomp.pl (http://www.activecomp.pl/)

Pozdrawiam