PDA

Zobacz pełną wersję : Strona główna nie wyświetla zawartości



RadioPanteon
11-03-2011, 12:28
Witam przede wszystkim - wszystkich - jestem tu nowy.
Przeglądnąłem cały dział Joomla 1.6 i nie znalazłem takiego problemu. Otóż zainstalowałem dwa dni temu cały system (bez problemów), zainstalowałem temlplate, który zdawał się być ok. Ustawiłem w głównym menu dwie pozycje "główna" i " kontakt" i wszystko śmigało aż miło. Zainstalowałem moduł do newsów DisplayNews i okazało się że spełnia wszystkie moje oczekiwania. Wstawiłem kilka testowych niusów itd...
w pewnym momencie przestała działać zawartość głównej strony. Tzn :
- nie publikuje podlinkowanych newsów z modułu DisplayNews (jak ustawie ten moduł na innej stronie nie będącej główną - działa bez zarzutu)
- po wyłączeniu wszystkich modułów i ustawieniu w menu menager aby główny link i default page (home) był pojedynczym artykułem nie wyświetla go.
- po ustawieniu aby pierwsza strona wyświetlała listę wszystkich kategorii też jest pusto.
-Niezależnie jak ustawię pierwszą stronę nigdy nie wyświetla zawartości. Dodam, iż wszelkie moduły działają normalnie - chyba że mają coś wygenerować poza modułem na stronie. (na innej stronie ustawianie np publikacji artykułu, listy kategorii itp działa ok).
cała stronka to http://www.rock.radiopanteon.pl/
Z góry dzięki za wskazówki.

Nie wiem czy to przypadkiem nie problem z templatem, jak zmieniam na te, które "były w pakiecie Joomla" wszystko wstaje. Template jest podpisany że do wersji 1.6 ale chyba sobie z nim dam spokój.

Robster
11-03-2011, 15:43
Sprawdzałeś działanie z innym szablonem? Artykułów z Worda nie wklejałeś przypadkiem?

RadioPanteon
11-03-2011, 16:10
Przemieliłem od rana 10 templatów pod tym kontem, poczytałem na stronach twórców, poładowałem dodatki, plug-in'y. Otóż z przykrością stwierdzam że niektóre Templaty zawierają niewybaczane błędy których taki laik jak ja nie jest w stanie poprawić sam. Nawet dwa główne moduły (main left i main right) w template DarkLab nie dają się włączyć wcale - na forum template'u ktoś o tym napisał - twórca odpisał że ma rację i że niby poprawione. Zainstalowałem nową wersję i dalej...kupa. Gdzieś pochrzanili nazwy modułów. itd...itd... Przesiadłem się na inny na którym działa mi wszystko :)
p.s. wszystkie artykuły nie pisane na zapleczu przeklejam przez notatnik. Mam za soba trochę artykułów na innej stronie (zapewne więcej niż 100) [www.radiopanteon.pl]

Uważajcie na błędy w templatesach :)