PDA

Zobacz pełną wersję : 2.5.1 RC1 - wgrywanie zdjęć przez drag&drop



ttomasze
22-10-2006, 01:24
Mam już od jakiegoś czasu zainstalowaną Zoom Media Gallery 2.5.1 RC1. Na poprzedniej wersji Joomli 1.0.8 wczytywanie większej ilości zdjęć (ponad 30) przez Przeciągnij i upuść (Drag&Drop) sprawiało czasem problemy, ale zazwyczaj mniejsze ilości zdjęć były poprawnie wczytywane do galerii. Teraz mam Joomla 1.0.11 PL i wczytanie dowolnej ilości zdjęć przez Przeciągnij i upuść (Drag&Drop) kończy się niepowodzeniem. Pokazuje niby, że zdjęcia są wczytywane, ale przy końcu wczytywania pasek postępu się na chwilę zatrzymuje i potem znika wszystko (tzn. nazwy wczytywanych zdjęć). Nie pojawia się żaden komunikat, że zdjęcia zostały poprawnie wczytane (a wcześniej jak wczytywałem to się taki komunikat pojawiał) i oczywiście zdjęć w galerii nie ma. Próbowałem już używać różnych przeglądarek (Firefox, Opera, Explorer) na różnych komputerach (w domu, pracy, u kolegi) niestety nic to nie pomogło. Nadmienię, że wczytywanie zdjęć do galerii innym sposobem działa, tylko przy dużej ilości zdjęć jest to męczące. Jeżeli ktoś wie jak sobie można z tym problemem poradzić, to proszę o podzielenie się ze mną tymi informacjami.

nikszal
22-10-2006, 20:24
Mam już od jakiegoś czasu zainstalowaną Zoom Media Gallery 2.5.1 RC1.
Jest dostępna tutaj (http://www.joomlapl.com/component/option,com_remository/Itemid,32/func,select/id,9/orderby,2/page,8/) wersja zOOM Media Gallery 2.51 RC2 PL. Sprawdź, czy masz RG_EMULATION w pliku globals.php ustawione na 0. Jeśli tak, to będziesz miał problemy z wgrywaniem plików do galerii. Na czas wgrywania ustaw reg_emulation na 1 i po wgraniu ponownie zmień flagę. U mnie to pomogło.

Randal
07-11-2006, 19:02
@nikszal czy nie masz na RC2 problemów z krzakami? Ja mam straszne :/. Dlatego tez jestem nadal na RC1. Czy też miałeś ten problem?