PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z prostymi adresami SEF w Kunena forum - Joomla 1.5.22



adbacz
13-03-2011, 07:25
Witam,

Mam problem z prostymi adresami w forum kunena. Na stronie wszystko działa tak jak powinno ale gdy się przejdzie na stronę forum, zamiast wejść w konkretne forum lub podforum - strona się cofa do kategorii.

Sprawdzałem to włączając odnośnik w nowej karcie i ewidentnie się cofa.

Dodam, że czytałem artykuł na wiki.joomla.pl apropo prostych adresów oraz sprawdzałem problem na lokalnym serwerze oraz na serwerze home.pl.
Na stronie działają dwie templatki, jedna dla strony a druga dla forum. Zmieniałem je miejscami oraz ustawiałem domyślną jedną jak i drugą lecz to nie pomagało.

Mogę liczyć na jakąś pomoc?

user13000
13-03-2011, 12:12
Kolega u mnie na stronie grzebał przy ustawieniach Kunena i zrobił tak, że zachowywało się podobnie jak u Ciebie, dodatkowo nie "zasysało templatki". Zainstalowałem nowszą wersję forum i wszystko wróciło do normy. Tobie też proponuję tak zrobić, chyba że masz najnowszą.

adbacz
13-03-2011, 22:43
Mam najnowszą wersje Kunena.

Ale spróbuję ją usunąć i zainstalować jeszcze raz - może to coś da.

A co do tej templatki to u mnie na większości templatek, górne menu się rozjeżdża. To znaczy zamiast odnośników w menu jeden ZA drugim, pojawiają się jeden POD drugim. Dlatego mam dwie templatki niestety.

EDIT:
Usunąłem i zainstalowałem od nowa forum i wszystko działa tak jak powinno.

Dzięki CI wielkie user13000.