PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z szablonem - brak wielu elementów



Czempi
13-03-2011, 11:00
Witam wszystkich ponownie.
Właśnie postanowiłam zmienić szablon swojej strony (www.wnetrza-porady.pl) na deco_15. I niestety mam kłopot, ponieważ (nie wiem jak to fachowo określić) po zainstalowaniu i ustawieniu szablonu jako domyślny brakuje połowy pozycji szablonu i modułów. Mam jeszcze inną stronę zbudowaną na tym szablonie (www.interium-projekt.pl) - i tutaj wszystko mi pięknie działa.
Nie mam pojęcia, co się tu mogło stać :( Najbardziej boli mnie to, że nie mogę ustawić Top Menu - takiego jak na tej drugiej stronie, która ładnie działa.
Czy ktoś ma może jakieś pomysły? Z góry dziękuję!

zwiastun
13-03-2011, 11:32
Najprawdopodobniej masz poustawiane swoje moduły w pozycjach, których nie ma w Twoim nowym szablonie.

Czempi
13-03-2011, 11:42
Właśnie mój problem polega na tym, że na jednej stronie (www.interium-projekt.pl) jest mnóstwo pozycji do wyboru, a na drugiej (www.wnetrza-porady.pl) tylko kilka - a szablon ten sam. Dodam tylko, że nie instalowałam żadnych dodatków przy tej stronce, która ma tych pozycji więcej.

KejeN
13-03-2011, 12:28
Witam,
Dopisanie ?tp=1 do obydwu adresów pokazuje, że oferują identyczne pozycje modułów.

Czempi
13-03-2011, 13:06
Hmm, rzeczywiście... Ale czym wytłumaczyć istnienie tego górnego menu skoro nie jest przypisane do żadnego z wyświetlających się przy użyciu ?tp=1 modułów?

Musicie uwierzyć mi na słowo, że podczas przypisywania pozycji dla menu na interium-projekt.pl wybór jest o wiele większy. Czy może to być wina błędu w instalacji szablonu? Czy może w sieci krążą dwie różne jego wersje?

zwiastun
13-03-2011, 13:22
Mogą krążyć różne wersje.
Ale też menu może być wywoływane wprost z szablonu.

KejeN
13-03-2011, 13:23
Istnienie tego menu wytłumaczyć można pozycją pojedynczego modułu, rzuć okiem na to http://wiki.joomla.pl/index.php?title=Instrukcje_jdoc&oldid=26665 i zobacz czy masz w szablonie instrukcje jdoc o typu 'module'.

Czempi
13-03-2011, 15:26
Dziękuję serdecznie za podpowiedzi - teraz będę próbować z tym jakoś walczyć. Pozdrawiam!!