PDA

Zobacz pełną wersję : Katalog produktów - wysokie wymagania



adbacz
14-03-2011, 17:41
Witam,

Od razu piszę, że używałem już wszelkiego rodzaju CCK oraz komponent SOBI2.

Poszukuję dodatku do Joomla, który pozwoli mi robić coś w podobie do szablonów a w kazdym inne rodzaje pól, tak jak w SOBI2.

Mam kilka kategorii produktów i potrzebuję czegoś takiego do pisania ich specyfikacji a jak wiadomo, pralka ma inną specyfikację niż komputer.

Chciałbym, aby można było zdefiniować kilka szablonów (o ile można to tak nazwać) i do każdego przypisać różną ilość pół oraz pod innymi nazwami. Później, po stworzeniu takiej specyfikacji, aby można było wejść i zobaczyć powiedzmy coś takiego:

model: xxxxxx
marka: xxxxxx
producent: xxxxx
cena: xxxxx

ale, żeby trzeba było wposywać tylko dane, które są wyżej zaznaczone "xxxxx".

SOBI2 ma taka opcję, lecz tam nie można zrobić kilku różnych szablonów (z tego co wiem).

Istnieje taki komponent? A jeśli nie to czy jest może jakiś zamiennik, który da mi coś w podobie? Z góry dziękuję za pomoc.

Gall Anonim
14-03-2011, 17:47
Jak dobrze pokombinujesz to zrobisz to przy pomocy VirtueMart, typów produktów które sam tworzysz i szablonów dla nich które możesz przypisać. A jak ma to być tylko katalog to zaznaczysz w konfiguracji opcje katalog - która wyłącza koszyk i jesteś w domu.
Pzdr

adbacz
14-03-2011, 18:00
No właśnie kiedyś kombinowałem z VirtueMart ale nie mogłem wyłączyć koszyka i tych spraw więc zawiesiłem dalsze sprawdzanie.

Jeśli tak mówisz/piszesz - to tak zrobię. Może faktycznie akurat to da pozytywny rezultat.

Gall Anonim
14-03-2011, 18:05
W konfiguracji VM - zakładka ogólne - pod treścią pojawiającą się przy wyłączeniu sklepu jest pole odznaczenia - patrz poniżej:
Tylko katalog X Zaznacz, aby wyłączyć wszystkie funkcje koszyka (związane z zakupami).
Pzdr