PDA

Zobacz pełną wersję : Obramowanie modułu jak usunąć



biznesmen
15-03-2011, 08:45
Witam
mam pytanie w jaki sposób usunąć obramowanie modułu w Joomli 1,5
http://tinyurl.com/5utwaek
chodzi o usuniecie obramowania tego modułu po prawej stronie ostatniego i głównego obrazka pod menu

zwiastun
15-03-2011, 10:25
Na takie pytanie odpowiadano tutaj z uśmiechem kilkadziesiąt razy: gumka i wymazać, nożyk i wyskrobać. Bo na podstawie obrazka nic innego poradzić się nie da. :)
Zainstaluj Firebuga do Firefoxa, naucz się nim posługiwać, odszukaj kod odpowiedzialny za to obramowanie i go zmień. Zwykle wystarczy wpisać 0 zamiast 1px.

Platun
15-03-2011, 10:55
Musisz poszukać wartość boarder w plikach .css to on odpowiada za ramki i zmienić jego wartość na 0px i po kłopocie również jak zwiastun polecam dodatek Firebug do Firefoxa :)

tomaszek83
15-03-2011, 10:58
@zwiastun kolega nie podał obrazka tylko skrócony url do strony (przynajmniej u mnie się otwiera strona stworzona pod Joomla). Natomiast po wejściu na tą stronę to nie mam pojęcia o które moduły mu chodzi. ponadto nie ma tam bordera. Wszelkie ramki zrobione są przy pomocy plików graficznych.

biznesmen
15-03-2011, 11:02
rzeczywiście to są obrazki w takim razie jak je zmienić żeby tylko ten moduł nie miał właśnie tego obramowania?

tomaszek83
15-03-2011, 11:09
usunąć obrazki z serwera i odwołania z pliku css. a jak to znaleźć? firefox+firebug... ewentulanie jak nie wiesz jak się za to zabrać to istnieje dział zlecenia. Ktoś na pewno się znajdzie kto to poprawi, a Ty jako biznesmen ubijesz biznes.