PDA

Zobacz pełną wersję : Instalacja kuneny



okmiwww
15-03-2011, 15:19
Witam, podczas instalacji kuneny wszystko jest ok oprócz instalacji języka en-GB failed.
Co może być tego powodem?

Gall Anonim
15-03-2011, 15:33
Tara, rara, tysiące spraw może być przyczyną (może nie być pliku, może być błąd przy ściąganiu komponentu itp, itd) - wrzuć sobie angola ftp'em i po ptokach.
A jak chcesz wiedzieć więcej odnośnie swojego pytania, to napisz więcej.
Pzdr

okmiwww
15-03-2011, 18:16
W sumie to zrobiłem to przez ftp. działa więc nie jest to ważne pytanie, ale tak z ciekawości chciałem wiedzieć.

A czy można pozbyć się niektórych zakładek do góry w kunena? Np. zakładki pomoc? profil?

Gall Anonim
15-03-2011, 18:30
Można - tyle że - Regulamin - inny wątek

Platun
15-03-2011, 19:09
A czy można pozbyć się niektórych zakładek do góry w kunena? Np. zakładki pomoc? profil?


Wchodzisz menu-menu kunena i to co Cie nie interesuje wywalasz lub nie publikujesz i zapisujesz. Po sprawie.

okmiwww
15-03-2011, 20:03
A dokładnie w której zakładce ustawień jest możliwość wyłączenia PROFIL, POMOC ?
Bo nadal nie widzę.

seba.adm
15-03-2011, 20:24
A dokładnie w której zakładce ustawień jest możliwość wyłączenia PROFIL, POMOC ?
Bo nadal nie widzę.

Witam.

I nie zobaczysz, bo ich po prostu tam nie ma. Kolega @Plum napisał wyraźnie:

Wchodzisz menu-menu kunena
W konfiguracji samej Kuneny, możesz co najwyżej ustawić ID artykułów dla tych odnośników, a zmian dokonujesz w projektancie pozycji menu.

okmiwww
16-03-2011, 15:36
Mam takie pytanie:
działa u Was zgłaszanie moderatorowi postów?
U mnie jak się nie wypełni jednego i drugiego pola to przy próbie wysyłania pokazuje się taki błąd:
404 - COM_KUNENA_UNAVAILABLE

PS.
Znacie jakaś stronę z templatkami do nowej wersji? Bo na oficjalnej stronie są odnośniki, ale do templatek w większość nie pasujących do 1.6.3