PDA

Zobacz pełną wersję : Tyuły łączami - ok, a artykuł łączem?



dezald
15-03-2011, 23:07
Witam

Przeszperałem już to forum i nic nie znalazłem (nie wątpie że może i jest ale... jest tu tego zbyt wiele).

Pytanie mam następujące, jak zrobić (może jakiś mod?) by cały artykuł był łączem? Straciłem na to kupe godzin i... nie mam zielonego jak to zrobić.

Z góry dziękuję za pomoc.

zwiastun
15-03-2011, 23:10
To nie rób! Nikomu to do niczego nie posluży. Pomysł jest księżycowy rodem z monografii "Podstawowe błędy początkujących łebów"

dezald
15-03-2011, 23:33
Chyba się nie dokładnie zrozumieliśmy (nie wytłumaczyłem dokładnie), Artykuł ma być linkiem do "readmore" tak samo jak tytuł jest linkiem do "readmore". Artykuł składa się z ostylowanych divów zawierających grafikę i tekst, na razie robię to tak że za pomocą Advanced Link pobieram link który potrzebuje i robię zwykłego <a href... ale to jest lipa bo jeśli będę chciał zmienić menu lub przenieść artykuł gdziekolwiek to link już będzie zły a jak rozumiem jeśli artykuł byłby łączem jak sam tytuł to sam by generował link w zależności od tego gdzie się znajduje.

Więc, jakieś pomysły?

mjmartino
16-03-2011, 08:05
Witam
Artykuły -> preferencje -> Tytuły łączami - > Tak
Pozdrawiam

Ps. wiem że czasem coś można zapomnieć .. ale większość tych prostych rzeczy znajdziesz na wiki i używając szukaj na forum!

tomaszek83
16-03-2011, 08:32
@mjmartino kolega chce by cały wstęp (zajawka, intro czy jak to zwał) był linkiem. A nie sam tytuł. Dla mnie pomysł karkołomny, zresztą @zwiastun już się wypowiedział na ten temat.

@dezald tytuł nie jest linkiem do "readmore" tylko jest linkiem do artykułu (całego):)

dezald
16-03-2011, 20:26
Ehh ciężko sie dogadać to może spróbuje z innej strony skoro uważacie to za taki poroniony pomysł.
Co należało by zrobić żeby w tytuł artykułu wpakować kod html? Zmiana czegoś, jakiś mod? Tak tak szukałem i nie znalazłem, bez stereotypów proszę :)

@mjmartino bardzo bym prosił nie czytać między wierszami bo staram sie opisać problem jak najdokładniej :)