PDA

Zobacz pełną wersję : ns1.meganet.pl



Platun
16-03-2011, 09:23
Witam.

Posiadam server na ns1.meganet.pl wrzuciłem joomle do głównego folderu na serverze, wchodze na strone i mam error
The requested URL / was not found on this server.
Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.


poczytalem ze to moze byc brak praw to zmienilem dostep plikow na 777 i dalej lipa



na starej stronie byl folder public_html tam tez wrzucilem joomle i dalej to samo nie mam pojecia jak zmusic go to instalacji :/

tomaszek83
16-03-2011, 09:48
a czy jak wrzucisz plik index.html z jakąkolwiek treścią to też jest taki komunikat? bo z Twojego opisu wynika że domena może być źle skonfigurowana.

Platun
16-03-2011, 09:54
Zaraz sprawdzę. Właśnie też tak mi się wydaje, że może być źle skonfigurowana tyle, że nie mam pojęcia gdzie ją skonfigurować w cpanelu nic nie znalazłem.
Tak wrzuciłem plik index.html z jakąkolwiek treścią i dalej to samo. Dodam, że stara strona w samym HTML działała.

tomaszek83
16-03-2011, 09:56
coś nie możliwe. bo Twój komunikat w wolnym tłumaczeniu to nic innego jak "nie znaleziono adresu". Skoro stara strona działała, skasowałeś ją i wrzuciłes w to miejsce nową i nic nie widzi to jakiś dziwny ten Twój problem. A czy wcześniej na tym serwerze był katalog public_html ?? i jeśli był to co się z nim stało?

Platun
16-03-2011, 10:35
byl do niego wrzucilem joomla ale nie dzialalo to usunolem i do glownego wrzucilem joomle i tez lipa. teraz zrobilem folder public_html wrzucilem plik index.html z jakąkolwiek treścią i na glownej jest ta tresc

tomaszek83
16-03-2011, 10:38
no więc masz odpowiedz. domena prowadzi do katalogu public_html na Twoim serwerze. Tam musisz wrzucić Joomla. Musi działać, nie ma innej opcji.

Platun
16-03-2011, 10:40
Właśnie wrzucam tam joomla może teraz pójdzie. Dam znać czy działa :) I dzięki za poświęcony czas :)

tomaszek83
16-03-2011, 10:46
nie ma za co. zawsze jak ktoś Ci pomoże w rozwiązaniu problemu możesz mu podziękować klikając gwiazdkę w jego profilu:)

Platun
16-03-2011, 10:59
Jak narazie na głównej mam index of i listę plików ale jeszcze FTP wrzuca pliki.

Haha działa ! :lol: teraz tylko kopie wrzucę :D

tylko w pliku configuration.php będę musiał parametry pozmieniać do hosta i nazwę bazy danych czy coś jeszcze ?