PDA

Zobacz pełną wersję : Artgbook problem z dodawaniem wpisów



glayt
22-10-2006, 19:15
Mam mały problem z księgą gości Artgbook nie chce mi dodawać wpisów sprawdziłem wszystkie chmody są ustawione na 757 rzadne błedy nie wyskaują, normalnie można konfigurować. Wszystkie znane mi ustawienia są na zielono w ustawieniach serwera. Może ktoś spotkał się z tym problemem.
Zainstalowałem księgę Akobook tam znowu pojawiał się błąd
Warning: Division by zero in /home/g/glayt-www/public_html/strona12/components/com_akobook/akobook.php on line 270
znalazłem kikla wpisów z tym problem a u mnie to niestety nie zadziało do tego stopnia, że nie można nawet było zmienić chmod-ów na serwerze blokowało nawet w jomliXplorerze a konfigurację księgi non stop wyrzucało i niedało się nic zapisać
czy można prosić kogoś o pomoc
pozdrawiam

zwiastun
22-10-2006, 21:09
Dodaj jeden wpis w akoBook powinno zadziałać. W plikowni zaraz umieszczę AkoBook p[oprawione przez Jookrisa. Na joomlademo działa.

glayt
23-10-2006, 21:36
:( Pobrałem dziś popołudniu nowe pliki przeinstalowałem AkoBook dodałem wpis i dalej nie można było dodawać wpisów - chciałem zmienić w konfiguracji i znowu wywaliło całą konfigurację. Sam już nie wiem co robić powoli się chyba załamię
pozdrawiam
może jest jakiś haczyk który pomijam??
Artgbook też nie chce dodawać wpisów www.szkola24.comenius.and.pl

Froop
02-11-2006, 14:11
U mnie też księga ArtGBook nie dodaje wpisów.
Żadnych komunikatów o błędach.
Próbuję ze zmianami GLOBAL REGISTER w config.php, ale nic się nie poprawia.
Czy komuś udało się rozwiązać problem???

Froop
02-11-2006, 22:23
Mnie się udało rozwiązać problem ... :)

Okazuje się, że jeśli na stronie z Artgbook wyświetlany jest także komponent SONDA to księga gości nie dodaje wpisów!!!

Nie wiem dlaczego tak jest, ale problem właściwie mam rozwiązany - pozdrawiam.