PDA

Zobacz pełną wersję : Dziwne działanie Simple Image Gallery



Delleg
16-03-2011, 12:04
Mam w katalogu images/stories 2 inne katalogi każdy ze zdjęciami: spotkanie_integracyjne oraz pierwsze_zajecia. Jeśli na głównej stronie znajduje się jeden artykuł to galeria działa. Drugi artykuł na stronie głównej wraz z galerią powoduje zniknięcie galerii pierwszego artykułu :zmieszany:. czyli Zamiast galerii mam same znaczniki tj.
{gallery}pierwsze_zajecia{/gallery} Co ciekawe jak usunę artykuł dodany jako drugi z głównej strony, galeria w niedziałającym artykule zaczyna działać. Jeśli dodam dwie gallerie do jednego artykułu to bie działają, ale nie w odzielnych artykułach. Możecie mi wyjaśnić czemu bo nie wiem czego mam się przyczepić.

Jola
16-03-2011, 19:44
Witam,
czy na pewno chodzi o Joomla 1.0?
Może ten (http://forum.joomla.pl/showthread.php?50035-Simple-Image-Gallery-2.0-problem-na-s.-startowej) wątek naświetli problem.

Delleg
17-03-2011, 10:07
Rany... mój błąd nie usprawiedliwiona nieuwaga tak to nie joomla 1.0 tylko 1.5.22. Proszę przenieść wątek i jeszcze raz przepraszam.

---------- Post dodany 17-03-2011 o 10:07 ---------- Poprzedni post był 16-03-2011 o 20:05 ----------

Nie rozwiązałem problemu, mam za mało wiedzy jak na razie i za mało czasu na eksperymentowanie. Zainstalowałem Simple Image Gallery Plus. Niczego nie musiałem zmienić na serwerze jak i w artykułach, zaczęło działać. Dziękuje za pomoc.