PDA

Zobacz pełną wersję : Język Treści



Pita
16-03-2011, 17:42
Witam,

Doczytałem, iż spolszczenia witryny jak również zaplecza nie obejmują treści którą wprowadzamy na stronę. Instalowałem joomla 1.6 z przykładowymi danymi, które są po angielsku. Czy ręcznie muszę przetłumaczyć całe menu witryny które w standardowym szablonie jest po lewej stronie czy mogę to jakos z automatu przetłumaczyć? Zarówno menu na witrynie jak również w PA jest po angielsku.

Pozdrawiam

zwiastun
16-03-2011, 18:26
To są przykładowe dane. Więc "automatem" ich raczej nie przetłumaczysz

Pita
16-03-2011, 18:39
To są przykładowe dane. Więc "automatem" ich raczej nie przetłumaczysz

Ok, a całe menu (About Joomla, This site, menu użytkownika) muszę sobie w PA przetłumaczyc na ojczysty język?

zwiastun
16-03-2011, 18:52
Pytać umiesz. A czytać? Myśleć?

Pita
16-03-2011, 19:06
A Ty odpowiedzieć nie umiesz? Ciężko Ci udzielić odpowiedzi?

zwiastun
16-03-2011, 19:07
Na jakie pytanie - już Ci raz odpowiedziałem!

Pita
16-03-2011, 19:15
Rozumiem, że przykładowych treści (artykułów) które podczas instalacji zostały załadowane nie przetłumaczę. Na to pytanie mi odpowiedziałeś. Pytam natomiast czy menu które jest po angielsku mogę jakoś automatycznie przetłumaczyć czy pojedynczo każdą pozycję zmieniać jej język na polski w Panelu Administratora. Wiadoma sprawa, że przygotowując nowe menu, wszystkie jego elementy, przygotowuję po polsku, nie wiem natomiast czy teraz tak ma zostać, czy też podczas instalacji spolszczenia coś nie zagrało. Takie elemnty jak "rozmiar tekstu", "szukaj" "jestes tutaj" mam spolszczone, więc jeżeli więcej się nie da to ok.

zwiastun
16-03-2011, 19:18
Poprzednią odpowiedzią zasłużyłeś sobie bym Cię wrzucił na listę ignorowanych. Może Ty sobie lubisz strzępić gębę, ja nie. TO SĄ PRZYKŁADOWE DANE! Zrozumiałeś?