PDA

Zobacz pełną wersję : Komponent z wyświetlaniem ogłoszeń.



Jaroslaf
17-03-2011, 18:11
Czołem.

Do jednego z projektów potrzebuje komponentu (również płatne wchodzą w grę) który wyświetlałby ogłoszenia dodane przez użyszkodników. Jednak mam pewne wymagania, których do tej pory nie znalazłem.

Jestem po instalacji i testowaniu Sobi2, DJ-Classifields, DJ-Catalog (ten moduł jest genialny, ale niestety nie do tego rozwiązania).

Chciałem zrobić moduł, który będzie mi wyświetlał dwie kategorię główne (oferuje / poszukuje) i każda z tych kategorii powinna być "klonowana" na pozostałe kategorie o różnym rozstrzale tematycznym (np. serwis samochodów (...) wyprowadzanie psów).

Sobi2 niestety nie oferuje mi tego typu rozwiązania (chyba, żeby któreś z pól, np. kraj zmienić na obowiązkowe pole wyboru "kategorii" oferuję/poszukuję), jednak trochę wujowo będzie się to rozszerzało.

Kiedyś na Joomla 1.0.x było coś podobne do Yellowpages, ale jakoś do 1.5 tego nie znalazłem. Jednak z tego co pamiętam, yellowpages nie oferował opcji "zlecę".

Jeżeli ktoś byłby tak miły i rozwiązał ten problemik, byłbym zobowiązany.

Jarek.

---------- Post dodany o 18:11 ---------- Poprzedni post był o 18:10 ----------

Tak czy inaczej, zobaczę co się z Sobi2 tego da wyklikać. Może mi się uda...

PeFik
17-03-2011, 19:33
sobi Pro ?

tomaszek83
17-03-2011, 20:02
Tak offtopując to czy żeby używać w adresie strony słowa joomla nie trzeba mieć zezwolenia tych od Joomla OSM czy jak oni?:)

Jaroslaf
17-03-2011, 20:55
właśnie przejrzałem możliwości sobi-pro i w tym momencie nie widzę, żeby ten komponent był dla mnie 'statysfakcjonujący.
Również w międzyczasie przejrzałem annonces - również bardzo fajne rozwiązanie, ale do prostego systemu wyświetlania lokali (np. stancji).

Chyba jednak skończy się na znacznej modyfikacji Sobi2. Ale szukam dalej :)

Dzięki PeFik za podpowiedź.

---------- Post dodany o 20:55 ---------- Poprzedni post był o 20:05 ----------


Tak offtopując to czy żeby używać w adresie strony słowa joomla nie trzeba mieć zezwolenia tych od Joomla OSM czy jak oni?:)Dzięki, zauważyłem swoje niedopatrzenie. W tym momencie przeredagowałem treść strony oraz dodałem stosowną stopkę na stronie w języku polskim i angielskim. Również na stornie OSM dokonałem stosownego zgłoszenia. Wcześniej, rejestrując domenę miałem pewne wątpliwości, jednak nie wykazałem na tyle samozaparcia, aby sprawdzić dogłębnie w google'ach warunki licencji. Mój błąd, ale mam nadzieję, że go naprawiłem.