PDA

Zobacz pełną wersję : Virtuemart promocje



olszakkox
18-03-2011, 00:09
Witam pisze z takim pytanie a mianowicie czy istnieje jakaś sposobność aby wyświetlić produkty w promocji w sposób w jaki wyświetlają się np. nowe produkty ? instalowałem już moduł feauterproducts ale u mnie z niewyjaśnionych przyczyn nie działa a raczej jest niewidzialny (gdy włączam feuterdproducts umieszczony w user5 nowe produkty z user4 przyklejają się do lewej tzn. że feauterdprod działa ale jest niewidoczny:|) miał już ktoś taki problem i czy jest jakiś inny sposób na wyświetlanie samych produktów objętych promocja ?
Z góry dziękuję.
----------------------------------------------------
dobra poradziłem sobie :P teraz czy da się utworzyć kategorię w której będą same produkty objęte promocją ?

gabriel8822756
25-03-2011, 15:25
Utworzysz kategorie promocje dodajesz produkty objęte promocją i wszystko . Chyba nie bardzo wiem o co ci chodzi

Gordion
25-03-2011, 22:04
Możesz utworzyć link w menu i wyświetlić produkty tylko objęte promocją. Robisz taki trick, który jest opisany http://forum.virtuemart.net/index.php?topic=39937.0 w drugim poście. Następnie dodajesz sobie link w menu z virtuemart, nazywasz go jak chcesz, a w parametrach komponentu w "strona" wpisujesz shop.featured. Aaa i pamiętaj by zaznaczać w statusie produktu "w promocji" jeśli chcesz by się tam coś pojawiło. Powodzenia :)

Edit: Dopiero po dodaniu posta zobaczyłem, że sobie poradziłeś, ale posta zostawiam, może komuś się przyda :)