PDA

Zobacz pełną wersję : zbędne pogrubienie części strony



katarzynaw
18-03-2011, 18:31
Witam, stworzyłam witrynę (www.psiaki.waw.pl) w oparciu o szablon Beez. Po uzupełnieniu nowymi artykułami zauważyłam, że dolna część poszczególnych stron z wprowadzeniami artykułów od pewnego miejsca jest pogrubiona. Po wejściu w artykuł już wszystko jest normalnie.
Przy czym pogrubieniu ulega wszystko, tzn. np. na stronie głównej kilka wprowadzeń wyświetla się normalnie, a następne do dołu - włącznie z datą wprowadzenia, autorem - jest pogrubiona, co ciekawe także włącznie ze stopką!
Czasem ten objaw znika, ale zupełnie nie panuję nad tym. Dzieje się tak tylko w Firefoxie (sprawdzałam w wersji 3,5 i 3,6)
Próbowałam nawet podmienić szablon, tak, żeby całkiem usunąć style, nic nie pomaga.

Efekt znika dopiero po wyłączeniu domyślnych stylów przeglądarki.

Czy ktoś spotkał się z takim zjawiskiem? czy może mi pomóc go rozwiązać??
Niestety jestem nowicjuszem i sama nie dałam rady.

pozdrawiam serdecznie

a_m
18-03-2011, 19:26
w artykule zanim kupisz psa w pseudohodowli... masz niedomknięty znacznik <strong>

katarzynaw
18-03-2011, 19:37
O rany... dzięki! W ramach sprostowania dla ewentualnych zainteresowanych:

Sprawdziłam, mam tu 6 otwierających i 6 zamykających - problem polega na tym, że podział "readmore" wstawia się po znaczniku otwierającym a nie przed, czyli np. tak:
<p><strong><hr id="system-readmore" />Zacznę od wyjaśnienia czym jest hodowla psów. </strong>Tak, jest to miejsce, (itd.) </p>

Na początku przenosiłam to ręcznie, ale nie zauważyłam różnicy, więc odpuściłam. A jednak najwyraźniej trzeba to robić!

Dzięki, ogromne, bo szukałam błędu zupełnie gdzie indziej... :))