PDA

Zobacz pełną wersję : Zmiana nietypowo osadzonego loga



wokas0
18-03-2011, 18:44
Witam.
Mam problem z pierwszego wrazenia banalny, jednak nie do konca.

Przewaznie logo umieszczone jest w katalogu templatki/images, nie tym razem.
Logo na stronie www.user.forumirlandia.pl umieszczone było w folderze images/yootheme, oczywiście nadpisałem plik jednak nic to nie pomogło. Nadal widniej stare logo.
Dodatkowo w modułach znalazłem moduł o nazwie LOGO a w nim taki zapis w edytorze HTML,

<p><a class="logo-icon correct-png" href="index.php" title="Home"></a></p>

Do tej pory nigdy nie spotkałem sie z takim czymś. Jesli znacie podobne problemy poruszane na forum to prosze o linka lub o pomoc od Was.

tomaszek83
18-03-2011, 18:56
a czasem ten szablon nie jest komercyjny? zakupując go masz chyba wsparcie od yootheme. więc może napisz do nich, napewno Ci pomogą.

wokas0
18-03-2011, 19:10
mam problem z angielskim

tomaszek83
18-03-2011, 19:19
google translator:) a wykupić subskrypcję potrafiłeś?

wokas0
18-03-2011, 19:33
nie pisałbym tutaj gdybym potrafił sobie poradzic po angielsku,więc nie bądź złosliwy tylko jak możesz to pomóż proszę.

tomaszek83
18-03-2011, 19:53
po prostu mam wątpliwości czy nabyłeś ten szablon legalnie. no i nie widzę jaki masz kłopot. wszedłem na Twoją stronę i widzę logo z napisem Firmy.ie ?
obrazek jest tu: templates/yoo_corona/images/yootheme/logo.png
i to nie jest logo szablonu, a Twoje. Więc chyba udało Ci się podmienić?

wokas0
18-03-2011, 20:37
Rzeczywiscie masz racje. moje logo wyswietla się. Nie zauwazyłem tego ponieważ moja mozilla wyswietla nadal stare log pomimo tego iz wyczysciłem cache i skryptu i mozilli. Sprawdzałem na safari jest wszystko ok.

Ten link który podałes niestetyy nie działa na mojej wersji skryptu. Ostatni folder i plik który powinien sie w nim znajdowac w ogóle nie istnieje.

W każdym bądź razie dzieki za pomoc. Pozdrawiam