PDA

Zobacz pełną wersję : Sobi 2 Jak ustawić wyświetlanie ogłoszeń na stronie głównej???



pietras26
18-03-2011, 19:12
Witam tak jak w temacie jak to zrobić???
zrobiłem już kategorię Motoryzacja > następnie dodałem wpis ogłoszenia w owej kategorii > opublikowałem i zaakceptowałem moje ogłoszenie następnie to wszystko zapisałem .
Teraz jestem w zapleczu wchodzę w kategorię motoryzacja i widzę moje świeżo dodane ogłoszenie -
Ale jak wejdę na moją stronę to ogłoszenia nie widać co robię nie tak lub co i gdzie mam zmienić aby ogłoszenie było widoczne na stronie głównej...

proszę o pomoc

seba.adm
18-03-2011, 20:04
Witam.

A zaglądałeś do opcji konfiguracji? PA -> Komponenty > Sobi2 -> Konfiguracja -> Konfiguracja ogólna. Zakładka: Ogólne, opcja: Wyświetlaj wpisy na stronie głównej. Spróbuj też skorzystać z opcji "Przelicz kategorie"

pietras26
19-03-2011, 16:05
Więc tak opcję - Wyświetlaj wpisy na stronie głównej mam zaznaczoną jako Tak czyli według tego ogłoszenia powinny być wyświetlane na str. głównej Przeliczania kategorii tez próbowałem ale bez rezultatów co mogę jeszcze zmienić gdzie jest błąd

---------- Post dodany o 16:05 ---------- Poprzedni post był o 15:03 ----------

ok już sobie poradziłem ogłoszenia są wyświetlane na stronie głównej - Wystarczyło tylko zmienić typ pozycji menu w projektancie menu - za pomoc dziękuję bo częściowo mnie naprowadziłeś ... thx