PDA

Zobacz pełną wersję : Link do strony głównej



spartatv
19-03-2011, 00:23
Witam!

Pisze ponieważ mam problem dotyczący odnośnika do strony głównej w menu strony. Domyślnie dodawany jest tam link w stylu:
index.php?option=com_content&view=frontpage&Itemid=1

Niestety po powrocie na stronę główną poprzez ten link i następnie klinknięciu pod artykułem na "czytaj więcej" pojawiają się moduły, które nie pojawiają się w przypadku kliknięcia na "czytaj więcej" od razu po wejściu na stronę (czyli po wpisaniu adresu w przeglądarce). Proszę o pomoc jak mógłbym to obejść.

Niestety opcja z linkiem zewnętrznym index.php nie działa. W takiej sytuacji po kliknięciu na link storna w ogóle się nie zmienia (w wyszukiwarce ponownie ładuje się ostatni wyświetlana sekcja).

zwiastun
19-03-2011, 00:27
Niezbyt jasne, to co napisałeś. O co chodzi? Link do strony.

spartatv
19-03-2011, 00:32
Sytuacja 1: wpisuję adres swojej strony w przeglądarce, a potem wybieram "czytaj więcej" przy artykule - artykuł wyświetla się poprawnie

Sytuacja 2: będąc na stronie klikam w link do strony startowej (index.php?option=com_content&view=frontpage&Itemid =1) następnie wybieram "czyatj więcej" przy artykule i wyświetla mi się artykuł ze wszystkimi modułami przypisanymi tylko do strony startowej.