PDA

Zobacz pełną wersję : Logo flash - Joomla! 1.6.1



zerg1995
20-03-2011, 16:21
Witam, mam logo flash, dokładnie cały bannerek. Szablon to standardowy 'beez_20', i zamiast tego ich bannerke potrzebuję wsadzić tam flash o większej wysokości.

Szukałem jakiegoś Flash_module ale nie znalazłem nawet :/ A jak jest to pewnie do 1.5 a nie do 1.6...

Tak wiem, tysiące razy był ten temat tylko nie mogę znaleźć takowego. Jak ktoś powie mi krok po kroku jak mieć banner flash to będę wdzięczny.

PS: Może Was ciekawić na jaką stronę to robię. Odpowiedź jest prosta - Europejska wymiana uczniów, Polsko - Francuska

Poprzednio była u nas Polsko-Czeska, teraz Francja i mam zrobić stronkę, wszystko zrobione tylko nie wiem jak wsadzić ten banner :/

Pozdrawiam

moje
20-03-2011, 16:25
Zmian dokonujesz w szablonie, z jakiego aktualnie korzystasz na stronie, a jeśli już masz na stronie jeden baner (ten Polsko-Czeski), to wystarczy podmienić plik.

alex51
20-03-2011, 18:05
Joomla! 1.6 nie różni się aż tak bardzo od poprzednika, by nie można było w nim osadzić flasha korzystając z tej części (http://wiki.joomla.pl/index.php/Flash/W_pozycjach_modu%C5%82%C3%B3w)poradnika dostępnego na wiki.

Gall Anonim
20-03-2011, 19:24
Krucafuks co za tendencja do utrudniania sobie życia - banner we flash'u w moduł custom, a moduł w dowolne pole templaki i na piwo.
Pzdr