PDA

Zobacz pełną wersję : Tytuł menu



laskowidz
20-03-2011, 20:11
Witam,
Jak w css zdefiniowac tytuł menu ? zrobilem obramowanie menu ,wszystko to co chialem jak ul,li, wszystko w div jednak nie wiem jak z tytulem menu?
A druga banalna sprawa...jak zrobic albo jak to sie nazywa zeby po kliknieciu np w spis tresci przenosilo mnie do polowy strony ? thx z gory !

arbogast
20-03-2011, 20:50
Tytuł menu to tytuł modułu typu mod_mainmenu, który odpowiada za to menu. Zaznaczasz w tym module Pokaż tytuł. Jeżeli pozycja w szablonie ma określony styl xhtml to wyświetli się tytuł (przykładowo jeżeli wyświetlasz menu w pozycji user1 to w szablonie pozycja ta powinna wyglądać tak: <jdoc:include type="modules" name="user1" style="xhtml" />).
A druga sprawa to kotwice na stronie.

Bazyl
20-03-2011, 21:13
Witaj,

1. Tytuł menu to tytuł modułu.
2. Kotwica.

Nie mów, ze masz J! 1.0?!

laskowidz
22-03-2011, 15:36
mam zaznaczone zeby tytul menu mi sie wyswietlal ale eraz za pomoca css chce go wysrodkowac + zmienic czcionke itp?

Bazyl
22-03-2011, 16:02
To zmień.
Myślisz, że bez adresu strony ktoś zrobi to za Ciebie?

laskowidz
22-03-2011, 16:46
wlasnie o to chodzi ze nie wiem jak !!! ?? jak zdefiniowac to w css ?? tzn wiem jak sie w css srodkuje zmienia czcionke itp tylko nie wiem jak zdefiniowac zeby to sie tyczylo tego tytulu menu !!!

Bazyl
22-03-2011, 17:36
wiem jak sie w css srodkuje zmienia czcionke itp tylko nie wiem jak zdefiniowac zeby to sie tyczylo tego tytulu menu !!!

Wyobraź sobie, ża ja też wiem, jak się zmienia czcionkę itd.
Jeśli chodzi o Twoją stronę to nie wiem i nie będę wiedział dopóki nie podasz adresu.

Zamiast wstawiać wykrzykniki myśl! I czytaj ze zrozumieniem!

// Wiki - Przyrostek klas CSS modułu

laskowidz
22-03-2011, 19:15
http://vision-mlm.pl/ chce w css zmienic tytul multimedia poprostu....? tylko jak ?

Bazyl
22-03-2011, 20:45
Proszę, nie gniewam się.

Dopisz div.module_prawa h3 {color: yellow} w pliku css.
Rozwiązanie nie jest idealne, bo nie przeczytałeś na wiki o przyrostkach.