PDA

Zobacz pełną wersję : brak kategorii szablony w sekcji rozszerzenia JOOMLA 1.5.15



Alderon
21-03-2011, 13:17
witam Od razu piszę że jestem nowy na forum, na joomli pracuje pierwszy raz i nie mogę nigdzie znaleźć rozwiązania problemu. Chodzi mi o edycje szablonu a konkretnie pliku indeks.php z katalogu: templates/nazwa, niestety nie mam dostępu do serwera FTP(żeby edytować plik bezpośrednio) mam tylko do zaplecza JOOMLI, a tam w menu rozszerzenia powinna być zakładka szablony a u mnie jej nie ma:( co mogę z tym zrobić proszę pomóżcie. Jestem praktykantem w firmie która nie ma stałego informatyka a facet który się zajmuje serwerem nie chce mi dać kodów z obawy przed utratą danych Z góry dzięki za pomoc Pozdrawiam

a_m
21-03-2011, 13:25
żeby mieć dostęp do rozszerzenia > szablony musisz mieć dostęp do konta głównego administratora

Alderon
21-03-2011, 13:34
dzięki tylko że na tej stronie nie ma takiego użytkownika są tylko administratorzy i nic poza tym, co zrobić ?

a_m
21-03-2011, 13:38
jako administrator nie widzisz konta głównego administratora, a takie na 100% istnieje; powinieneś skontaktować się z kimś kto tą stronę postawił; z drugiej strony jak szef coś Ci zleca to powinien zapewnić / zadbać o możliwość wykonalności zadania

Alderon
21-03-2011, 13:42
Dzięki za pomoc