PDA

Zobacz pełną wersję : Wtyczka - Kategorie, relacje



KarolGT
22-03-2011, 14:04
Witam

trochę poczytałem forum, ten dział z rozszerzeniami i wybrałem na tej podstawie wtyczkę SOBI2, niestety nie spełnia moich wymagań, chyba że spełnia ale nie wiem jak ją lepiej wykorzystać.

Poszukuję takiej wtyczki dzięki której uda mi się zrobić coś takiego:

Generalnie potrzebuję:

(obiekt główny) obiekt_nr_1 - "szablon" (zdefiniowane pola) - np. kino, multikino

obiekt_nr_2 - "szablon" (zdefiniowane pola) - sala 3D
obiekt_nr_3 - "szablon" (zdefiniowane pola) - sala normalna
obiekt_nr_4 - "szablon" (zdefiniowane pola) - sala normalna, barek, obsługa
obiekt_nr_5 - "szablon" (zdefiniowane pola) - barek,

i kolejne szablony jak np obsługa

i teraz, tworzę sobie taki obiekt_nr_1, dodaje jego własności, np adres, www, zdjęcia, opis itd i do niego dodaje sobie np. obiekt_nr_2, ponieważ jest to sala 3D mam już zdefiniowane pola które charakteryzują taką salę 3D i uzupełniam ją danymi dla tego konkretnego kina.

więc obiekt główny (szablon 1) ma mieć relacje do innych obiektów. Oczywiście np takie jedno kino może mieć dwie różne sale 3D i każdą inną, z inym opisem itp.

Jest to tez zrobione po to że chciałbym żeby każdą z takich sal można było osobno oceniać, i wtedy np zrobić wyszukiwanie po najlepszych salach 3D.

w Sobi2 jak zrobiłem sekcje czy kategorie i potem dodałem do nich obiekty to jednak nie było to czego szukam.

mam nadzieje że wyjaśniłem dobrze o co chodzi, w sumie to zwykłe 2 tabele z relacjami 1 do n czyli kino do swojego "wyposażenia".

proszę o pomoc w znalezieniu takiej wtyczki :)
z góry dziękuje

KarolGT
24-03-2011, 17:33
proszę o przeniesienie tego pytania do działu wyżej, czyli http://forum.joomla.pl/forumdisplay.php?55-Rozszerzenia