PDA

Zobacz pełną wersję : Kurs joomla-które firme polecacie? Warszawa



Agusieczka
23-03-2011, 09:15
Tytułem wstepu, moja firma zgodziła sie mnie wyslac na kurs joomla, w dosc wysokiej kwocie, dlatego tez szukam DOBREj firmy. Jako ze, nie jestem zupelna laiczka w kwestii komputerow, niemniej nie interesuja mnie zagadanienia czysto techniczne -chcialabym wybrac dobra firme, gdzie naprawde skorzystałabym z kursów. Chodzi mi przede wszystkim o prosty język wykładowcy (dlatego mile widziane wyksztalcenie pedagogiczne) i dobra znajomosc tematu (wyksztalcenie informatyczne) oraz wiedza praktyczna. Oczywiscie kurs od A do Zet z uzwglednieniem zakladania strony od podstaw do mniej wiecej srednio zaawansowanego poziomu. Oczywiscie kurs powinien zawierac glownie prace przy komputerze krok po kroku. Jezeli znacie takie firmy w Warszawie, to prosze o namiary. Dziekuje :) Termin kursów jak najszybszy (tzn od teraz).

PS Jezeli juz jest taki temat, prosze o doklejenie mojego postu do tematu.

palyga007
23-03-2011, 09:17
O czyli widzę, że jednak koleżanka wróciła do tematu szkoleń..
Bez warunku do 500pln :P
Jak miło :)
Pozdrawiam.

Agusieczka
23-03-2011, 09:23
Pałyga wrocilam bo przekonalam firme, mnie akurat nie stac poki co na dodatkowe kursy (jestem na studiach podyplomowych, za ktore place). I moze sie ktos zglosi, kto naprawde skorzystal, a nie bedzie robic typowej reklamy -niemniej rozwaze wszystkie propozycje :)

Dylek
23-03-2011, 10:14
Dogadaj sie z kims z madrzejszych na tym forum i wez prywatne lekcje. A jak Ci za to fakture wystawiu to tylko sie cieszyc.

magdallena
09-04-2011, 00:53
Witam, jestem po raz pierwszy na forum, ale temat mnie zaciekawił, swego czasu także poszukiwałam dobrych kursów z obsługi CMS joomla (w Warszawie), zrobiłam przegląd ofert jakie są na rynku. Zastanawiałam sie też czy nie brać kogoś prywatnie, ale jednak potrzebowałam zaświadczenie o ukończeniu kursu do firmy, no może jeszcze kiedyś się przyda:)
Byłam na kursie XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX, który jest organizowany przy współpracy dwóch firm, agencji interaktywnych, na kursie jest 2 trenerów, jeden prowadzi zającia, a drugi trener jest od pomagania, chodzi między kursantami i podpowiada co i jak, swoją drogą, młodzi, fajni ludzie. Kolejna sprawa, że pracownicy agencji wiedzą jakie są realne problemy przy joomli, bo na codzień z tym oprogramowaniem się zmagają, nie tylko uczą, ale mają także praktykę, no i faktycznie było dużo ćwiczeń praktycznych, tak że zagadnienia, których wcześniej nie rozumiałam, teraz obsługuję niemal intuicyjnie. Co do ceny, to była nawet nieznacznie niższa od innych tego typu (ale i tak ceny tych kursów niezależnie od firmy są bardzo do siebie zbliżone), ale i tak nie sugerowałam się ceną, a programem i wykazem ćwiczeń.

PeFik
09-04-2011, 17:47
W-wa ma swoje ceny i swoich wykładowców, u nas na Dolnym Śląsku też mamy z tym doświadczenie, zarówno w modelu : wykładowca - kursant, jak i grupa 2-6 osobowa, oczywiście dyplomik jest i FV.
Tak więc jakby co zapraszam do Wrocławia. A Joomla! znamy nie tylko "z moich" książek, hihi.

tomaszbłotnicki
12-04-2011, 18:18
Cześć PeFik
A ja właśnie z Wrocławia i szukam kursu Joomli - dla początkujacych. Polecisz coś?
Tomek

trzepiz
12-04-2011, 18:24
Z całym szacunkiem. Ale ludzie, którzy uczą o Joomla! mają takią stronę ?

1. Formularz zamówienia się "rozsypał"
2. Nie chciało się Panom przetłumaczyć " Masz 500 pozostało znaków."
3. 22 błędy (http://validator.w3.org/check?uri=http%3A%2F%2Fkursyjoomla.pl%2Fprogram-szkolenia&charset=%28detect+automatically%29&doctype=Inline&group=0&user-agent=W3C_Validator%2F1.2) w walidatorze

Do właścicieli ... Paaanowie, proszę poprawcie co nieco, żeby nie mieć złego wrażenia wchodząc na Waszą stronę.

PS: Wpis ma charakter konstruktywnej krytyki - to nic osobistego...

PeFik
12-04-2011, 20:14
Moim zdaniem wpis pani (a)? magdallena - (http://forum.joomla.pl/member.php?41270-magdallena)- to śmiema, jak to się mówiło " pic na wodę, fotomontaż". Nagle trafiła na forum i już od razu wychwala, co za zbieg okoliczności.


2. autorski program kursu ----> a jest oficjalny program kursu tego CMS ?
5. konkurencyjna cena - nasze kursy cieszą się dużą popularnością, dlatego oferujemy najniższe ceny na rynku ---> a to dziwne, chyba jest na odwrót. Bo jak ktoś się ceni to nie uczy poniżej pewnej stawki.
7. w cenie kursu ciepły posiłek:) ---> łoł, to jest to!! chyba tylko dla tego warto ich wybrać
(..)

Gall Anonim
12-04-2011, 20:51
Wiesz co @PeFik - coś czuję że racją są słowa twoje :-)
Pzdr

magdallena
17-04-2011, 14:29
Widzę, że po moim wpisie rozgorzała dyskusja. Dlatego też chciałabym powiedzieć kilka zdań, jestem osobą nową na forum (a że w joomli dopiero od jakiegoś czasu coś robię, mam również nadzieję, że nie raz koledzy i koleżanki z forum pomożecie w joomlowych zagadnianiach) i wolałabym nie być posądzana o spam, takie coś nigdy nie jest miłe.
Napisałam o swoim doświadczeniu, bo taka też była proźba w temacie - może faktycznie powinnam wysłać na priva nazwę, aby nie robić kryptoreklamy, ale ze swojego doświadczenia:
dla mnie najważniejsze, to co opisałam, chciałam pomóc i dałam namiar na kursy w których brałam udział, a które mnie nie rozczarowały, a wręcz przeciwnie. To wszystko.
Pozdrawiam i proszę o więcej otwartości dla nowicjuszy na tym forum:)
MG

Gall Anonim
17-04-2011, 14:56
Aby nie robić kryptoreklamy,MG
Niestety w moim odczuciu twój ostatni post to również nic innego tylko krypto reklama :-)
Chyba zapomniałaś z rozpędu napisać o efektach poszukiwań - a w zasadzie po co jak masz tak wspaniałą firmę do dyspozycji :lol:
A co do reklamy - proszę się skontaktować z administracją forum.
Pzdr

magdallena
17-04-2011, 15:20
[QUOTE=Gall Anonim;229240
A co do reklamy - proszę się skontaktować z administracją forum.
Pzdr[/QUOTE]

Powiem, tylko lol.

Tak poza tym, może jest ktoś, kto był na jakimś kursie z obsługi virtuemart? Pilnie poszukuję.

palyga007
17-04-2011, 19:06
@magdallena
Jest na forum kilku kumatych z VM na pewno. Do tego jest również Polskie Forum VM.
Może warto na początek spróbować samemu, troszkę poszukać w sieci, a jeśli nie dasz rady to dopiero kurs:)

zwiastun
20-04-2011, 00:51
... na którym dowiesz się tego, co jest napisane o VM na wiki.joomla.pl i zapewne nic więcej!

PeFik
20-04-2011, 08:09
Poza tym komponent ten opisany jest w książce + kursach DVD.

A twoja wypowiedź nadal pachnie "jestem pracownikiem firmy X, i jakże wspaniała jest moja firma, a pssst jestem anonimową kobietą, bo tej nikt nie posądzi o złe rzeczy"

magdallena
20-04-2011, 11:31
@zwiastun
no właśnie, co do kursu DVD, znalazłam taki wątek na forum, i pytanie czy faktycznie warto?
http://forum.joomla.pl/showthread.php?39705-Kupi%C4%99-kurs-joomla!-DVD-CD
jak widzę opinię są podzielone co do zawartości, więc faktycznie wiki.joomla.pl aby szybko temat ogarnąć.

PeFik
20-04-2011, 13:28
Kursy DVD kosztują około 29 zł, i to dużo i mało. Niestety trzeba wiedzieć który kupić, aby potem nie mówić, ale nudy.