PDA

Zobacz pełną wersję : kłopot z tabelkami



zajacrob
24-03-2011, 02:22
Mam zainstalowany 'joomla_in_pl-PL_1.5.20-stable-full-package' i nie mogę poradzić sobie z prawidłowym wyświetlaniem tabel w artykułach. Pomimo że wpisana tabela od strony edytora wygląda poprawnie (wszystkie ramki) oraz w podglądzie również jest wyświetlana - to jednak po opublikowaniu artykułu - od strony użytkownika tabela wygląda nieco dziwnie, nie posiada zewnętrznych obramowań. Próbowałem wstawiania tabeli przez edytor jak i wpisywałem kod HTML (sądząc że edytor coś przekłamuje), ale niestety efekt ciągle jest taki sam - artykuł z tabelą od strony zaplecza i w podglądzie jest OK (posiada obramowania), a od strony użytkownika (witryny) tabela nie posiada zewnętrznych obramowań. Czy ktoś może mi coś poradzić, gdzie tkwi błąd i jak go usunąć ?
3839 tak wygląda artykuł od strony witryny
3840 a tak podgląd od strony zaplecza

nikszal
24-03-2011, 12:53
Ostatnia wersja Joomla 1.5 ma numer 22.

coliberek1
24-03-2011, 21:22
Zdecydowanie tez polecam aktualizację do 1.5.22 . To naprawdę nic strasznego - kiedyś bałam się wykonywac aktualizacji a teraz jest to dla mnie wręcz odruchowe.

Jezeli chodzi o tabele to pewnie w szablonie masz odgórne ustawienia dotyczące wyglądu tabel. Niezwykle przydatny w zlokalizowaniu problemu będzie Firebug.

Pozdrawiam
Gosia