PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z dodatkiem Linkr



armez
24-03-2011, 17:42
Zapewne każdy z was zna dodatek Linkr. Pozwala on w znacznie szybszy sposób wstawiać linki do artykułów, dla mnie jest on niezbędny. Problem w tym, że na takich przeglądarkach jak google chrome czy firefox 4.0 dodatek nie funkcjonuje poprawnie i nie da się z niego korzystać.

Nie chce się cofać do starszych wersji przeglądarek, firefox 4.0 działa bardzo dobrze i niesamowicie szybko. Czy znacie jakiś inny dodatek typu Linkr? Lub też wiecie, co zrobić, aby działał poprawnie?

nikszal
24-03-2011, 17:47
Zapewne każdy z was zna dodatek Linkr. Pozwala on w znacznie szybszy sposób wstawiać linki do artykułów, dla mnie jest on niezbędny. Problem w tym, że na takich przeglądarkach jak google chrome czy firefox 4.0 dodatek nie funkcjonuje poprawnie i nie da się z niego korzystać.

Nie chce się cofać do starszych wersji przeglądarek, firefox 4.0 działa bardzo dobrze i niesamowicie szybko. Czy znacie jakiś inny dodatek typu Linkr? Lub też wiecie, co zrobić, aby działał poprawnie?
Dzisiaj aktualizowałem Firefoxa do najnowszej wersji 3.6.16. Ty masz wersję ponadczasową, jeszcze nie wydaną.

Ale wracając do problemu, to sprawdzałeś jak w Joomla działają proste linki bez instalacji czegokolwiek dodatkowego?

armez
24-03-2011, 17:54
Firefox 4.0 już został wydany. Dziś rano pobrałem. Ja też niedawno aktualizowałem do 3.6.16. pobierz sobie teraz 4.0 i zobaczysz jak śmiga, ja myślałem że moje strony się mulą, ale to przeglądarka zamulała:)

A wracając do tematu: tak, wiem jak działa zwykłe wstawianie linku, jest w edytorze (TinyMCE 2.0) przycisk od tego, naciskam przycisk, trzeba wkleić adres url i po sprawie. Ale to jest czasochłonne. jak czasami w artykule muszę wstawić 10 linków do innych podstron serwisu, to zajmuje to trochę czasu. Z Linkr-em szło trochę szybciej. Chyba że jest jeszcze inna metoda wstawiania linku, o której nie wiem.

nikszal
24-03-2011, 17:58
A jak szło to z Linkr-em? Nic nie trzeba było kliknąć, nie trzeba było wstawić linku? Full automat działający na podświadomość administratora?

armez
24-03-2011, 18:06
Nie, ale wystarczyło kilka kliknięć, tak to muszę każdy artykuł z osobna wyszukiwać na portalu i kopiować link do niego. Na dłuższą metę jest to o wiele bardziej czasochłonne, bo wcześniej tak robiłem, a potem ściągnąłem linkr i od razu zauważyłem różnicę.
Ale nie mam zamiaru się tutaj dochodzić, co jest prostsze a co trudniejsze i co szybsze a co wolniejsze, jeśli nie jesteś w stanie mi pomóc, to po prostu napisz, po co zaśmiecać to forum.