PDA

Zobacz pełną wersję : strona logowania - pytanie



adrian11
25-03-2011, 20:35
mam pytanie które dla mnie jest niezłą łamigwostką, aż wstyd spytać, ale jak dokonać zmian na stronie logowania, moduł to mod_bnrlogin, chciałbym zmienić link który podczepiony jest pod słowo 'zarejestruj' na stronie logowania, może ktoś mnie uświadomi?

czy jest jakieś narzędzie w stylu firebug które wskazałoby ten plik?

Robster
25-03-2011, 20:42
Przejrzyj pliki w katalogu modułu, najczęściej kod wynikowy jest zapisany w pliku default.php, ale to też zależy jakich zmian chcesz dokonać. Bo "zmieniać link" można różnie interpretować.

adrian11
25-03-2011, 22:13
chce zmienić odnośnik na inny, czego mam szukać w kodzie? adresu do którego kieruje odnośnik?

Robster
25-03-2011, 22:48
No przecież nie mikołaja. Podejrzyj sobie w CHROME lub FireBug'u jak mniej więcej wygląda w tym miejscu kod (jakie klasy są itp) i szukaj. Linka w czystej postaci na pewno nie znajdziesz, chyba że coś w stylu /reginster. Zresztą mniej pytań, więcej działania, zajrzyj, poszukaj i wtedy zapytaj jeśli będziesz miał problemy.

adrian11
25-03-2011, 23:16
masz racje, miałem to cały czas przed oczami, trzeba było zmienić plik w com_user, usunąłem ten link całkowicie, tylko nie wiem dlaczego nie chce się znowu pojawić po cofnięciu zmian w pliku, ale niech już tak będzie... dzięki za radę;)

Robster
26-03-2011, 00:25
Ctrl+F5 - zapisujesz ciasteczka, więc zmian nie widać od razu.