PDA

Zobacz pełną wersję : Linki w tekscie



Smoog
27-03-2011, 12:38
Witam,
czy jest do Joomli może jakiś modul/komponent który umożliwi tworzenie automatycznych linków w tekście tzn. mam ustawienia i jak dla jakiegoś słowa ustawię jakieś przekierowanie to zawsze gdy to słowo pojawi się na mojej stronie będzie odnośnikiem do określonego przeze mnie adresu.

a_m
27-03-2011, 12:40
tym (http://www.nonumber.nl/extensions/rereplacer) się zainteresuj; trzeba trochę poklikać, żeby sobie ustawić, ale się nada

Smoog
27-03-2011, 14:22
Dla innych słowo x zamieniamy na <a href="link do x">x</a>

Super o to chodziło dzięki bardzo.

---------- Post dodany o 14:22 ---------- Poprzedni post był o 13:09 ----------

Aj no i gdzież byłoby tak pieknie, podmienia też dane słowo w adresach url, czyli jak mam obrazek tak nazwany to pozmienia mi w nazwie w jego adresie słowo i obrazek się nie wyświetla. Jest jakiś inny mod tego typu?

a_m
27-03-2011, 14:31
dawno nie siedziałem przy tym dodatku, ale tych problemów można uniknąć przez odpowiednią konfigurację

Smoog
28-03-2011, 17:45
Hmm... aż tak się nie da skonfigurować niestety. Dam tylko wyświetlanie w treści wpisu ale dalej obrazki w treści a z danych słowem w nazwie będą się rozwalać.

Mam inny pomysł, da się w joomli określić jakąś zmienną powiedzmy jak było phpbb3 {lalala} i powiedzmy określę ja jako hiperłącze i zawsze jak ją wstawię do postu to będzie odnośnikiem do określonego punktu.

a_m
28-03-2011, 18:34
nie masz w zawansowanych Enable in tags? Bo ja mam