PDA

Zobacz pełną wersję : Opcja Poleć znajomym



Tor_
27-03-2011, 20:01
Witam wszystkich serdecznie

Czy istnieje możliwość "bezpiecznego" zmienienia napisu Email .Widocznego po wyłączeniu ikonki koperty opcji "Poleć znajomym" w ustawieniach artykułów .Na dowolny inny napis plus ewentualne wstawienie innej grafiki o innym wymiarze?

Pozdrawiam :)

moje
27-03-2011, 21:48
Grafikę podmieniasz w katalogu images, jeśli wyświetla Ci się standardowa grafika, lub w szablonie, jeśli masz inna grafikę niż standardową. A zmianę nazwy możesz dokonać w pliku językowym. Oby dwie zmiany możesz wykonać szablonie, wtedy polecam nadpisywanie szablonem.

Tor_
28-03-2011, 00:22
Z grafika sobie poradzę wiem gdzie to jest.Ale zmiana w pliku językowym ... Który to dokładnie plik ? ..administrator/language/... chciałem umieścić tam za miast "email" "Polec artykuł znajomym"

seba.adm
28-03-2011, 00:29
Witam

Z grafika sobie poradzę wiem gdzie to jest.Ale zmiana w pliku językowym ... Który to dokładnie plik ? ..administrator/language/... chciałem umieścić tam za miast "email" "Polec artykuł znajomym"
Treść tej etykiety, zmieniasz od strony frontu, a nie zaplecza:
--> language\pl-PL\pl-PL.com_content.in (ok. 40 linii)
EMAIL= --> Poleć artykuł znajomym
EMAIL_MSG --> tutaj możesz zmienić treść wiadomości

larry_krk
28-03-2011, 00:38
cześć @Seba, a w ten sposób nie zmieni się okazji etykietki w kilku innych miejscach ?
Osobiście stworzyłbym własną etykietę i dopisał do szablonu, chyba że się mylę ...

seba.adm
28-03-2011, 00:47
Cześć @larry.

Raczej nie - zmiana dotyczy tylko pliku języka odpowiedzialnego za artykuły. (Np, w pliku: pl-PL.com_user również znajdziemy etykietę EMAIL= Adres e-mail) - więc zmiana przy przy wcześniej wskazanym pliku content nie powinna mieć wpływu na zmiany innych etykiet tego pola.

moje
28-03-2011, 01:56
@larry_krk
Stało by się tak jak mówisz, jeśli więcej jak jeden komponent, który korzysta z tej samej etykiety ale tylko jeden komponent ma plik językowy, wtedy w pozostałych komponentach ten przypis jest pożyczany - nie wiem, czy to błąd czy co ale przynajmniej takie coś zaobserwowałem.

Tor_
28-03-2011, 09:58
Piękne dzięki za fachowe wskazówki to jest to :).Działa bez błędnie.

larry_krk
28-03-2011, 11:29
@seba, @moje - mea culpa.