PDA

Zobacz pełną wersję : problemy z templatką via-granitti



Tarfa
28-03-2011, 00:36
Hej

Mam następujący problem otóż ściągnąłem templatkę

http://www.globbersthemes.com/demo/via-granitti/index.php

i chwiałby zęby działały tam polskie znaki, doczytałem się że trzeba jakoś zmodyfikować plik Joan_400.font.js ale nie wiem jak i co? może ktoś pomoc?

Jac
28-03-2011, 02:55
Cóż, najwyraźniej czcionka, którą zastosował autor tego szablonu, nie posiada polskich znaków diaktrycznych.
Bez zmiany fonta na taki z polskimi znakami raczej się nie obędzie.
Poczytaj w internecie o Cufon.

Tarfa
28-03-2011, 11:56
Dziękuje serdecznie :) o to właśnie chodziło :) już się z tym uporałem:D

e51
01-11-2011, 11:42
Witam.
Niestety nie rozumiem, przeczytałem o tym cufonie:
Ale chodzi o to żebym tą czciąkę edytował co jest już w tym szablonie czy stworzył sobie nową i zrobił z niej plik .js
Bardzo proszę o pomoc.

zwiastun
01-11-2011, 12:24
Nie znam szablonu. Jeśli w konfiguracji nie ma możliwości zmiany czcionki na inną, to przyjdzie Ci albo zmienić szablon, albo zlecić komuś, kto potrafi. Bo na czym miałaby polegać "pomoc" - na kolejnym opisie, jak to się robi? Jeśli tak, obawiam się, że nikt Ci kolejnego poradnika na zamówienie nie napisze. Nie musisz "robić nowej czcionki", co Ci już @Jac napisał, trzeba ją zmienić na czcionkę, która posiada ogonki.

Jac
01-11-2011, 17:19
@e51, jest jeszcze jedna możliwość. Każdy szablon ma swojego autora. Zwróć się zatem do autora omawianego szablonu. A czy pomoże? Czy nieodpłatnie czy odpłatnie, tego nie wiem. Rozmawiamy o szablonie, który jest darmowy. Zatem za wiele za darmo nie wypada wymagać.