PDA

Zobacz pełną wersję : Sobi 2 Problem



pietras26
28-03-2011, 20:41
Witam jakiś czas temu zainstalowałem komponent Sobi2
Komponent działa poprawnie , na stronie głównej wyświetlają mi się kategorie które stworzyłem w tym komponęcie . Podczas instalacji Sobi2 zaznaczyłem że ma być na startowej stronie.

Lecz teraz chciałbym jakoś w ładny sposób dostosować stronę główną do moich potrzeb i wymagań.
Chciałbym na stronie głównej zamieścić jakąś grafikę i tekst / artykuł

Próbowałem w normalny sposób poprzez joomle zamieścić artykuł w dziale Artykuły, artykuł który stworzyłem został opublikowany i dany jakoby miał się wyświetlać na stronie startowej

Lecz niestety po dodaniu i publikacji artykułu tak stworzonego, nic nie widać na stronie głównej ???

Gdzie jest problem co trzeba zmienić żeby treść i grafika pojawiły się na str.głównej.

Proszę o pomoc
pietras26

nikszal
28-03-2011, 20:46
Próbowałem w normalny sposób poprzez joomle zamieścić artykuł w dziale Artykuły, artykuł który stworzyłem został opublikowany i dany jakoby miał się wyświetlać na stronie startowej

Lecz niestety po dodaniu i publikacji artykułu tak stworzonego, nic nie widać na stronie głównej ???


A link do artykułu jest w menu jako pozycja startowa?

pietras26
29-03-2011, 21:18
Dzięki właśnie tego brakowało - wcześniej jako strona startowa był komponent Sobi2 i to uniemożliwiało mi dodanie jakiejkolwiek treści czy to pisanej czy też graficznej...
Teraz w menu dodałem nowe podmenu i w nim jest artykuł który w menu jest pierwszy a pod nim jest link do strony z ogłoszeniami sobi2