PDA

Zobacz pełną wersję : przyciski zwiększania/zmniejszania tresci



shinakol
01-04-2011, 16:38
Witam ponownie użytkowników.

Mam do was pytanie, mianowicie; używam szablonu standardowego ja_purity~ i w topie(górny pasek tam gdzie logo) widnieją przyciski które dają możliwość użytkownikom zmniejszenia bądź zwiększenia wielkości treści na stronie. Z racji tego że moja stronka jest troszkę za obszerna, chciał bym zmniejszyć jej wygląd o jedno wciśniecie guzika (że tak się nie profesjonalnie wyrażę). Chciał bym dodatkowo po tej zmianie wyłączyć tą opcje aby nie była widoczna dla użytkowników i żeby wielkość treści była ciągle taka jak po zmianie (jak już napisałem o jedno wciśnięcie mniejsza). Gdzie można takie coś zrobić? w Panelu nie znalazłem nic co by mogło mi pomóc, a więc zwracam się do was.

Jeśli zamieszałem - mówiąc prościej - chcę zmniejszyć gabaryty o tą wartość procentową która powstaje poprzez wciśnięcie przycisku do zmniejszenia treści, a następnie usunąć tą funkcjonalność która została standardowo dodana dla użytkowników
.................................................. .................................................. .