PDA

Zobacz pełną wersję : MODUŁ PIŁKARSKI(SPORTOWY)



czarofnik
26-10-2006, 19:11
Witam szukałem modułu czy tez komponentu pilkarskiego i znalazlem jedynie LMO menager ! www.succeswiki.com, jest modul srednio przypasowany pod moja strone a po drugie wersja source jest w jezyku niemieckim i modyfikacja dla mnie jest utrudniona. ok pomijajac kwestie jezykowe chialem zapytac

1. http://www.ligamistrzow.com (http://www.ligamistrzow.com/)

Znacie moze ten modul wiecie na czym stoi ten serwis?
Jest fajnie zbudowany ale nawet nie wiem czy jest to joomla czy jakis inny cms.

2. Moze znacie inny komponent oprocz LMO ktory pomogłby mi w zbudowaniu serwisu pilkarskiego. Ogolnie chcialbym zeby znajdowal sie terminarz tabela lista strzelcow! minitabela i informacje o klubie ! tak jak w linku wyzej

szuman
27-10-2006, 08:02
nie modułu, tylko komponentu ;) Słownik polsko-niemiecki w łapę i jazda :P

Zawsze przy odrobinie pomysłowości można dostosować do swoich potrzeb inne komponenty, np. książke kulinarną, katalog firm czy cokolwiek innego, co podobnie działa. Zanim postawiłem stronę na Joomla, miałem księge gości działającą na skrypcie do newsów, więc dla chcącego nic trudnego. A z gotowców, to niestety nic ci nie doradzę.
Co do podanej przez ciebie strony, to na pewno nie jest to Joomla. Może pisany specjalnie na potrzeby tego serwisu skrypt, może jakiś mniej popularny system...

Sova
27-10-2006, 15:03
Z tego co się orientuję to:
- są moduły wyświetlające wynki, tabelę i nast kolejkę - ale obsługują tylko ligą niemiecką
- LMO, jest też wersja angielskojęzyczna - może łatwiej będzie tłumaczyć

czarofnik
29-10-2006, 15:51
SZUWA ------ dzieki za propozycje wlasnie takie cos sobie zrobilem ale potrzebowalbym jeszcze czegos do statystyk !!!

Bo zrobilme jak mowiles jako firme zawodnikow niezle to wyszzlo nawet ale teraz oprocz tego opisu chcialbym tam wrzucic jescze np ile meczu rozgral ile minut ile zoltych kartke nie wiesz jakim modulem moglbym to zastapic i jak to wrąbac do opisu zwodnika ?! zeby automatycznie mi sie aktualozowalo z modulu z ktorego korzystam !


NO jest angielsko jezyczna ale problem wynika z opisu wew php np pisze ze to robi to i to po niemiecku :/ po ang to bym sobie jeszce zmodyfikowal a tak meczyc sie po nimiecku nie nawidze tego jezyka ;/ jakis uraz

a z LMO i tak korzystam ale nie jestem w pelni zadowolony...
po 2 zeby wyswietlac mini tabele i nex i prev mecz napisalem do ich admina to mi odp ze to jest zew skrypt i joomla go nie obsluzy wiec bede musial duzo modyfikowac ! zrobic zew LMO i uzyc bota php bo po co dwa razy wprowadzac wyniki i tabele

tak na marginiesie przydalaby sie dobry komponent dla wlasnie stron sportowych robie stronie klubu zupelnie za darmo i z pasji pozatym spoodobala mi sie Joomla ale wydaje mi sie ze wiecej wszytskich dodatkow jets do mamboo !


Sova (http://member.php?u=632) a mam jeszcze pytanie bo tam jest taka literka T z takim znaczkiem na gorze nie wiesz jak to mozna usunac bo w pliku english.php nie moglem tego znalesc a wnerwia mnie ta literka !

Sova
29-10-2006, 22:18
Chętnie bym pomógł, ale nie wiem (nie pamiętam w chwili obecnej, nie kojarzę) o jaką literkę chodzi...może link albo cuś