PDA

Zobacz pełną wersję : Nie mozna przypisac domyslnego szablonu



Profesbond
01-04-2011, 20:50
Witam. Dopiero zaczynam swoja przygode z Joomla. Zrobilem sobie prosty szablonik i gdy chce go ustawic to w pozycji 'przypisz do pozycji menu:' wywala 'nie mozna przypisac domyslnego szablonu' Nie wiem co moze byc przyczyna tego błedu. Szablon nie chce sie załadowac. Na kompie na wirtualnym serwerze wszystko działa, a tam gdzie mam domene nie.

zwiastun
01-04-2011, 20:53
A co w tym komunikacie jest niezrozumiałego: domyślnego szablonu nie można przypisać do pozycji menu.

Profesbond
01-04-2011, 21:18
Moze dla kogos kto jest w Joomli obcykany jest zrozumiały... To zapytam inaczej. Jak mam załadowac ten szablon?

larry_krk
01-04-2011, 22:57
Szablon "domyślny" jest "domyślnie" (masłomaślane) przypisywany do wszystkich pozycji menu, tak więc nie da się tego zrobić, bo już jest tak, jak chciałeś.

Jeśli chodzi Ci o to, że nie możesz go ustawić domyślnie, a na localhost wszystko działa ok, to sprawdź, czy jest on w ogóle poprawnie wgrany na serwer.

Profesbond
02-04-2011, 11:19
No ok. Jest domyslnie ustawiony. Teraz pytanie czemu nie jest wyswietlany? Tylko wyswietla ten podstawowy Joomla

trzepiz
02-04-2011, 11:33
Rozumiem, że ustawiłeś w :

Rozszerzenia > Szablony swój szablon jako domyślny. Jeśli tak zrobiłeś to teraz wyczyść cache przeglądarki (lub sprawdź na innej). Odśwież stronę (w firefox jest to CTRL+F5 w pozostałych zazwyczaj samo F5).


Teraz pytanie czemu nie jest wyswietlany?
A jak przełączysz na inny szablon jako domyślny (nie ten twój) to się wszystko zmienia poprawnie ??

Profesbond
02-04-2011, 12:44
Tak jak przełacze na inny to wszystko sie zmienia poprawnie

nikszal
02-04-2011, 13:46
Witam. Dopiero zaczynam swoja przygode z Joomla. Zrobilem sobie prosty szablonik i gdy chce go ustawic to w pozycji 'przypisz do pozycji menu:' wywala 'nie mozna przypisac domyslnego szablonu'
To już znasz odpowiedź na swój problem. Zamyka się ona cytatem "Zrobilem sobie prosty szablonik".