PDA

Zobacz pełną wersję : Płatna rejestracja...



strona
02-04-2011, 10:39
Witam! Mam na imię Daniel. Przygodę z Joomlą zacząłem nie dawno. Bardzo mnie zaciekawił ten program. Mam pewien problem... Chcę zrobić tak, aby była płatna rejestracja. Tak tak wiem.. odeślecie mnie do WUJASZKA GOOGLE ;) Nie chce żeby to były płatności sms..Szukałem, ale nie znalazłem tego co trzeba..Zwykle były to płatne moduły czy komponenty... Lecz są dość drogie ;/ Moglibyście mi pomóc ? Pozdrawiam.

zwiastun
02-04-2011, 10:47
No tak - dobrze byłoby, żeby była "płatna rejestracja", bo fajnie jest zarabiać pieniądze. A najlepiej, żeby było za darmo. W przyrodzie jest jednak tak, że z pustego i Salomon nie naleje. Jeśli Ty nie chcesz wydawać pieniędzy, to nie licz na to, że inni zechcą je wydawać na Ciebie. "Dość drogie" są dlatego, że jeszcze nie wiesz, co to znaczy "tanie" i "drogie". Ale jeśli wydatek rzędu 100 -200 zł jest dla Cię za duży, to daruj sobie zakładanie strony z "płatną rejestracją". Działalność gospodarcza wymaga i pieniędzy i dojrzałości.

strona
02-04-2011, 11:03
Dobrze. Mam pewien problem. Umieściłem na stronie głównej kategorie Sobi2 i chce żeby nad tymi kategoriami był krótki tekst...kompletnie nie mam pojęcia jak to można rozwiązać..Bo przecież już wykorzystałem domyślną pozycje w menu...POMÓŻCIE :(

zwiastun
02-04-2011, 11:14
Umieśc sobie tam pozycję modułu i wpisz, co chcesz.
I nie wykrzykuj tutaj niepotrzebnie!

strona
02-04-2011, 11:20
A mógłbyś mi udzielić wskazówki jak to zrobić? ;)

PeFik
02-04-2011, 11:23
ja bym szukał tu: http://extensions.joomla.org/extensions/e-commerce/paid-membership-a-subscriptions

ogólnie jest TYLKO jeden problem, nie ma polskich płatności, a jak są to tylko komercyjne i tylko do kilku komponentów.

---------- Post dodany o 11:23 ---------- Poprzedni post był o 11:21 ----------

p.s.
Ja uzywam tego AEC, ale jest bardzo rozbudowany i można się z lekka pogubić, ale ma niemalże wszystko co można sobie zamarzyć.

trzepiz
02-04-2011, 11:27
jest bardzo rozbudowany i można się z lekka pogubić

AEC -- od dłuższego czasu szukam "szpeca" od tego komponentu. 2 miesiące chyba walczyłem z problemami i konfiguracją i nadal poznałem zaledwie 10% możliwości :)

PeFik
02-04-2011, 11:36
ja poznałem z 25%-35% ... i pojechalem na urlop bo mi juz czacha parowała.

Hiatus
22-06-2012, 20:56
Witajcie po długiej przerwie.
Znów klecę strony i cieszę się z Joomla.
Chętnie kupię komponent płatnej rejestracji do Joomla! 1.5 - możecie coś polecić? Może jakaś oferta?
Pozdrawiam.

trzepiz
23-06-2012, 17:44
Ja od dłuższego czasu używam AEC (http://valanx.org/index.php?option=com_content&view=article&id=143:aec-1-0-released&catid=22:account-expiration-component&Itemid=145)+ polskie płatności.

Hiatus
24-06-2012, 11:00
Sprawdzę, poczytam.
Dziękuję za odpowiedź.