PDA

Zobacz pełną wersję : Joomlapack - problem z rozpakowaniem kopii



muskus
03-04-2011, 13:33
Witajcie, mój problem polega na tym, że mam kopie zapasowa w formacie zip z joomlapack i gdy probuje ja rozpakowac wyskakuja mi setki bledow CRC.

Gall Anonim
03-04-2011, 13:35
To może sobie przejdziesz na akeeba - bo joomlapack to zabytek

muskus
03-04-2011, 13:38
okey dzieki za rade :)

makol
04-04-2011, 23:41
Zabytek zabytkiem, ale zdarza się, że na niektórych serwerach jest problem z akeeba. Po pierwsze najnowszy kickstart nie działa, pokazuje jakieś błędy. Starsze wersje (np 2.4.1) działają. Po rozpakowaniu kopii zrobionej akeeba, strona nie działa. Ta sama strona "zrobiona" joomlapack'iem chodzi bez zająknięcia. Od czego to zależy, to ja już nie wiem. Poza tym @muskus nie korzystaj z opcji .zip tylko .jpa

Gall Anonim
04-04-2011, 23:48
@makol - nie zdarzyło się aby mi nie zadziałała - najwyraźniej jesteś pechowcem - a jpa to po prostu typ kompresji - więc zasadniczo rybka czy tak, czy tak,
Kick-starta od dawna nie używam, więc problemy z nim związane są mi obce - o ile jednak kojarzę to problemy głównie występują na home.
Pzdr

makol
04-04-2011, 23:56
Jak już napisałem, nie wiem o co w tym chodzi. Jak ustawiłem na .zip, to po rozpakowaniu instalator nie zadziałał. Zrobiłem następną kopię z .jpa i po rozpakowaniu poszło wszystko jak z płatka. Może jeszcze coś przeoczyłem? Ale z tym kickstartem to rzeczywiście. W najnowszej wersji się w moim przypadku nie odpala. Aha, serwer Adweb.

Gall Anonim
05-04-2011, 00:00
Regularnie robię kopie robocze w zip lub direct i nie mam problemów - co do reszty to rozpakowuje zip'a na serwerze i wszystko gra i buczy (max kopia do tej pory to 1,2 GB)
Pzdr