PDA

Zobacz pełną wersję : virtueMart



otek1981
03-04-2011, 16:09
witam
zainstalowane moduły top 10 oraz polecane produkty virtueMart
mam pytanie jak ustawić by się wyświetlały produkty w tych modułach gdyż są widoczne moduły na stronie ale puste

Gall Anonim
03-04-2011, 16:14
Kwestia konfiguracji w modułach.

otek1981
03-04-2011, 16:45
ale m samym module nie ma takich opcji właśnie

Tytuł: Pokaż tytuł: Nie Tak Włączony: Nie Tak Pozycja: bannerbreadcrumbbreadcrumbsdebugfooterhornavleftri ghtsyndicatetopuser1user10user11user12user2user3us er4user5user7user8user9

banner
breadcrumb
breadcrumbs
debug
footer
hornav
left
right
syndicate
top
user1
user10
user11
user12
user2
user3
user4
user5
user7
user8
user9

Porządek: 0::VirtueMart Random Products 2::Top 10 3::Polecane produkty 4::Lista producentów Poziom dostępu: PowszechnyRejestrowanySpecjalny ID: 60 Opis: Pokazuje polecane produkty z VirtueMart. Przypisanie menu Pozycje menu: Wszystkie Brak Zaznaczone na liście Pozycje wybrane: LoremLoremLoremLoremPrześcieradła - 1 - 1-2PościeleMateraceHomeOferta - Koldry - Pościel - ZestawyJakośćCertyfikatyWarto wiedziećKontaktRegulaminDostawaPłatnośćFaktura LoremLoremLoremLoremTwoje kontoTwoje kontoWyślij artykułDodaj zakładkęWyloguj Parametry Parametry modułu

Liczba wyświetlanych produktów Pokazać cenę produktu? TakNie Pokazać odnośnik Dodaj do koszyka? TakNie Styl wyświetlania Poziomo (1 wiersz)Pionowo (1 kolumna)Tabela (x wierszy i y kolumn) Produktów w 1 wierszu Numery id kategorii Włącz cache Nie Tak Przyrostek klasy Modułu Przyrostek klasy Menu




tyle mam w module: polecane..
a ustawiam numer id taki jaką mam kategorię np. 6 i nic