PDA

Zobacz pełną wersję : Pusto po przeniesieniu



kacos
26-10-2006, 23:35
Witam!

Przenioslem pliki joomli i baze danych na inny serwer. Baza wgrala sie elegancko. Zmienilem wszystko w configuration.php, mimo tego, po wpisaniu adresu, strona tak jakby sie zaladowala, ale jest pusto, bialy ekran. O co moze chodzic? Dodam, ze przenioslem rowniez forum i wszystko jest OK. Z gory dzieki za pomoc i pozdrawiam.

szuman
27-10-2006, 08:13
Zmienilem wszystko w configuration.php

wszystko, to znaczy co?

kacos
27-10-2006, 15:47
Wszystko to znaczy:

absolute_path
cachepath
db
live_site

Prosze, poradzcie cos. Aby zobaczyc jak to to wyglada (a raczej nie wyglada) to podaje adres stronki: www.kacos.ddl2.pl

szuman
28-10-2006, 08:44
hmm... a spróbuj zainstalować gdzieś z boku Joomle na innej bazie (ewentualnie innym prefixie), podpiąć po instalacji pod istniejącą bazę danych i zobaczysz jak i czy w ogóle będzie działać swieży skrypt. a w bazie wszystkie nazwy pozmieniałes?

kacos
30-10-2006, 20:34
a w bazie wszystkie nazwy pozmieniałes?

W bazie? A gdzie tam trzeba cos zmieniac?

szuman
30-10-2006, 22:57
Baza ma w nazwie nazwe twojego konta na serwerze (loginkonta_bazadanych), wiec wraz ze zmiana nazwy konta (loginkonta) musisz ladnie baze przygotowac, aby nie robiła jaj na nowym serwerze. Wyedytuj plik bazy i na początku znajdziesz informormacje o bazie (nazwa, wersja sql itp) - zmien je. Specem od baz danych nie jestem, ale problemow z przeprowadzkami nigdy nie mialem, gdy tak robiłem, a raz gdy tak nie zrobilem, skrypt nie czytał bazy ;)

kacos
31-10-2006, 12:54
Wyedytuj plik bazy i na początku znajdziesz informormacje o bazie (nazwa, wersja sql itp) - zmien je.

Wybacz, jestem w tych tematach dosc poczatkujacy :) Ktory plik i gdzie bazy trzeba wyedytowac? I na jakie dane zmienic? :) I dzieki za odpowiedzi, czuje, ze to prowadzi mnie do rozwiazania problemu :)

szuman
01-11-2006, 09:39
niczego sobie nie obiecuj, bo nic pewnego.. ;-)
Plik tekstowy bazy danych otwórz i na pączątku znajdziesz nazwę bazy danych ze starego serwera i wersję SQL. Jak nie wiesz, skąd wziąć nowe dane, to zajrzyj do PhpMyAdmina na nowym serwerze: tam jak byk pisze, jaka wersja MySQL jest zainstalowana. Co do nazwy bazy danych, to stwórz jakąkolwiek byś wiedział jak nazwać nową.