PDA

Zobacz pełną wersję : Blokada zapisu-zmian. Joomla 1.6.1, język polski.



opromek
06-04-2011, 15:09
Nie mogę zapisać zmian w artykułach, konfiguracji, wybrać zakładki np. system, serwer. Mogę tylko anulować zmiany. Wczoraj nie było tego problemu a nie ukrywam kilkanaście artykułów napisałem. Korzystałem z edytora TinyCME spolszczonego. Jak rozwiązać ten problem ?

moje
06-04-2011, 23:07
A nie miałeś nic przy uprawnieniach?

Gall Anonim
06-04-2011, 23:41
górny prawy róg => (trzecia pozycja na liście) konserwacja => odblokowywanie
Powinno pomóc'
All

abdo
03-05-2011, 10:16
Przyłączam się do pytania.. Zainstalowałem na nowo Joomla 1.6.3, zainstalowałem spolszczenie i zacząłem od tworzenia menu.. Niestety nie mogę zapisać żadnych zmian.. Zresztą niczego innego też nie mogę zapisać. Mogę tylko instalować moduły i dodatki, natomiast nie mogę ich konfigurować, bo to też wiąże się z zapisywaniem zmian ;) Sprawdzałem prawa do katalogów i wszystko jest na zielono, czyli O.K. Konserwacja => Odblokowywanie też nic nie daje bo nie ma żadnych pozycji do odblokowania ;) W poprzedniej instalce 1.5.xx nie miałem żadnych problemów (na tym samym serwerze). Co to może być? Może jeszcze raz zainstalować? Brakuje mi pomysłów.. Może coś poradzicie? Dzięki za pomoc.

zwiastun
03-05-2011, 11:33
Przeinstaluj - raczej coś poszło pewno nie tak, bo gdyby spolszczenie, to miałbyś tu takich postów zatrzęsienie

abdo
03-05-2011, 13:28
No to piszę co się stało, bo może ktoś będzie miał podobny problem.. Otóż po ponownej instalce problem się powtórzył, ale zacząłem rozmyślać i wszedłem przez inną przeglądarkę (Opera) do Panelu Administracyjnego.. No i wszystko zaczęło działać :) Teraz sprawa stała się jasna - trzeba było wyczyścić cache w Firefoksie i po problemie, bo problem ten występował pod Firefoksem oczywiście.