PDA

Zobacz pełną wersję : Lista



skrzypol
06-04-2011, 20:32
Chętnie bym poszukał samemu, niestety słowo kluczowe jest tak szerokie, że nie idzie mi się przebić przez to wszystko, stąd post z prośbą o pomoc tutaj.

Ogólnie rzecz biorąc potrzebuję stworzyć bardzo prosty system składający się z dwóch części:

I. rejestrowanie nowych użytkowników wg. spersonalizowanych własnych pól - tu nie powinno być problemu, bo takich rozszerzeń zapewne jest mnóstwo, pytanie, które z darmowych rozwiązań moglibyście mi polecić?

II. Możliwość tworzenia oraz modyfikowania już stworzonej przez siebie listy wg również indywidualnie zdefiniowanych pól. Byłoby super gdyby tworzenie listy działało na zasadzie formularze (tak samo z edycją). Super, jeśli udałoby się zrobić tak, że każdy użytkownik może modyfikować tylko swoje listy. Przydałaby się oczywiście możliwość przeglądania list wg. różnych filtracji (tj. sortowanie w danym polu).

Wydaje mi się, że nic strasznie skomplikowanego. przeglądając jednak joomla extension nie mogłem się przebić, żeby znaleźć to czego szukam. Pomożecie? :)