PDA

Zobacz pełną wersję : Wgrywa mi się coraz mniej plików.



happyland
27-10-2006, 19:05
Witam mam zainstalowaną najnowszą wersję Joomla PE. Mam problemy z wgrywaniem większej liczby zdjęć. Kiedy wgrywam poprzez pobranie fotek z katalogu na serwerze wchodzi mi po kilka zdjęć. Zwykle w katalogu posiadam po ok 100 fotek. Początkowo wchodziło mi wszystko, potem było coraz więcej takich błędów:

Warning: imagejpeg() [function.imagejpeg]: gd-jpeg: JPEG library reports unrecoverable error: in /home/spunk/ftp/blcom/components/com_zoom/lib/toolbox.class.php on line 616

Warning: getimagesize() [function.getimagesize]: Read error! in /home/spunk/ftp/blcom/components/com_zoom/lib/UnixPlatform.class.php on line 71
This probably is not a JPEG file
This probably is not a JPEG file



W chwili obecnej z katalogu wchodzi mi max po 8 zdjęć.

Serwer mam w nazwie.

happyland
27-10-2006, 19:15
Próbowałem również przez wgranie pliku zip. Żaden obrazek nie wchodzi. Czy ktoś miał podobne problemy. W nazwie wgrywałem na innych Joomlach już tysiące fotek i wszystko grało. Po próbie wczytania zipa jest taki komunikat:
Warning: mkdir(/home/spunk/ftp/blcom/media/zoom_45422fa3) [function.mkdir]: Disk quota exceeded in /home/spunk/ftp/blcom/components/com_zoom/lib/UnixPlatform.class.php on line 149

Warning: extractarchive(/home/spunk/ftp/blcom/administrator/includes/pcl/pclzip.lib.php) [function.extractarchive]: failed to open stream: Permission denied in /home/spunk/ftp/blcom/components/com_zoom/lib/zoom.class.php on line 455

Fatal error: extractarchive() [function.require]: Failed opening required '/home/spunk/ftp/blcom/administrator/includes/pcl/pclzip.lib.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/spunk/ftp/blcom/components/com_zoom/lib/zoom.class.php on line 455

happyland
27-10-2006, 19:20
Juz nie da się wejść na stronę, po wejSciu na mój adres strony widać tylko To:

Warning: main(/home/spunk/ftp/blcom/includes/phpmailer/class.phpmailer.php) [function.main (http://www.spunk.nazwa.pl/blcom/function.main)]: failed to open stream: Permission denied in /home/spunk/ftp/blcom/includes/joomla.php on line 75

Fatal error: main() [function.require (http://www.spunk.nazwa.pl/blcom/function.require)]: Failed opening required '/home/spunk/ftp/blcom/includes/phpmailer/class.phpmailer.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/spunk/ftp/blcom/includes/joomla.php on line 75

To jakiś HORROR!!!

happyland
27-10-2006, 19:26
Kiedy wchodzę na serwer widzę poprzestawiane atrybuty: katalogi pierwszego poziomu są na 511, drugiego na 032, głębsze nawet 001. Po prostu kosmos...