PDA

Zobacz pełną wersję : Stat.pl w Joomli



pioteer
27-10-2006, 21:36
Chciałbym założyć do swojej strony statystyki stat.pl, ale niestety kod statystyk jest oddzielny dla strony głównej i dla podstron.
Jak moge zrobić żeby na podstronach był oddzielny kod a na stronie głownej oddzielny?

szuman
28-10-2006, 08:09
możesz wstawic kod strony głównej wszedzie i zrezygnowac z wyswietlania statow dla podstron. Mozesz tez sprobowac zmodyfikowac kod statystyk i ciągnąć tytuł podstrony z setPageTitle()

pioteer
28-10-2006, 11:33
No dobra jak to zrezygnować?
Jak mozna zrezygnowac z liczenia podstron?
Chodzi o to że mój serwis miał wczoraj 22 unikalne a pokazuje mi ze mial 65 dlatego ze ja wchodzilem na podstrony i za kazdym razem liczylo mi to jako unikalne wejscie. Jak zrobić żeby liczylo tylko strone główną?
Please help me

Sova
28-10-2006, 11:42
Kurde gdzieś było na forum o tym już...ale problem ogólnie polega na tym, że podstrony są generowane w oparciu o plik index.php danej skórki (w nim wklejasz kod zliczający wejścia - dla strony głównej, więc nie ma za bardzo jak i gdzie wkleić kodu dla podstron).
Lecz poszperaj na forum - nie chcę Cię do końca w błąd wprowadzić.

sandaniele
10-03-2007, 20:04
Swego czasu borykałem się z podobnym problemem. Rozwiązanie może nie jest najwyższych lotów :) ale za to skuteczne (szczególnie przy witrynach o stosunkowo niewielkiej ilości podstron). Powieliłem swoją templatkę chyba z 15 razy. Do każdej kolejnej wersji wkleiłem inny kod wygenerowany ze stat.pl a następnie przypisałem templatki do poszczególnych pozycji menu.

nexus246
11-03-2007, 13:09
Nekromanta..... ;)

lukasznnn
14-03-2007, 14:38
A nie prościej wrzucić kod statystyk do mod html i wstawić na stronę główną(ustawić aby moduł wyświetlał się tylko na stronie głównej) ? Ja tak zrobiłem ze stat.4u.pl i się sprawdza.