PDA

Zobacz pełną wersję : zamiast nowej galerii - wraca do mainscreen



mentos_007
28-10-2006, 00:45
Witam!
uzywam zoom media gallery 2.5 beta 3. (ostatnia wersja jaka chodzi pod mambo - uzywam mambo jeszcze, ale liczę że tu mi pomożecie :) ).

Otóż chciałam zrobic upgrade zoom na nowszą wersję. Wrzuciłam nowe pliczki manualnie (w com_zoom i w administrator) nie mzieniajac nic w tabelach. jednakze okazało sie pozniej ze moje mambo nie widzi obrazkow - komponent dziala ale nie "łączy się" z obrazkami wrzuconymi wczesniej na starym skrypcie.
tak wiec manualnie wrocilam do starych pliczkow ktorych backup mialam na dysku. po prostu wrzucilam je spowrotem do foldrow tak gdzie byly na początku - znow nie mzieniajac nic w tabelach). I co? i teraz gdy chcę dodać w zoom nową galerię - skrypt wraca mi do ekranu glownego zoom. images/zoom jest na chmod 777.

macie jakies pomysły? albo.. jesli wiecie jak zrobic by jakas nowasza wersja zoomu widziala moje obrazki wczesniej wrzucone tez bede bardzo wdzieczna!

moje mambo to 4.5.2

mentos_007
28-10-2006, 01:40
ooo... i po wrzuceniu (znow manualnie przez ftpa) pliczkow do galerii RC1 moge dodac nową galerię...ale nie widać zdjęć które były dodane dawno temu... tak więc bez sensu.. aby dodac nową galerię muszę wrzucic pliczki z RC1... aby dodac foty i moc je oglądac musze wyrzucic pliczki RC1 i wrzucic stare z beta 3...

ale uwaga !! - po ponownym wrzuceniu beta 3 galeria ktora zostala zalozona w RC1 jest widoczna!

HELP!

mentos_007
29-10-2006, 14:06
jakieś pomysły? sugestie?

A może podpowiecie mi jak pokazać wersji RC1, że istnieją już galerie i wrzucone zdjęcia? dlaczego ta wersja nie widzi tego co bylo wrzucone juz kiedys?