PDA

Zobacz pełną wersję : błąd po wylogowaniu się



dasioo
09-04-2011, 12:01
Heloł:)
kolejny dziwny problem ze strona w joomla 1.6.1:
Na serwisie posiadam artykuly tylko dla zalogowanych (registred), normalnie ich nie widac ale jak sie juz ktos zaloguje to je widzi i moze czytac. Problem polega na tym, ze jak ten ktos sie wyloguje w momencie kiedy jest na tych normalnie ukrytych stronach (registred) to dostaje taki blad:

"Nieznany błąd
Nie znaleziono żądanej strony.
404 Kategorii nie znaleziono
Jeśli problem się powtarza, skontaktuj się z administratorem witryny..",
natomiast kiedy się wylogowuje na stronie ktora jest dostepna dla wszystkich (public) to nie ma zadnych problemow.

zwiastun
09-04-2011, 12:53
Ustaw przekierowanie "Skocz po wylogowaniu" na jakąś stronę, np. startową i nie będzie problemu. Komunikat jest typowy. Po wylogowaniu użytkownik znajduje się w miejscu, do którego nie ma już praw dostępu, dla niego nie ma takiej strony. Oczywiście, że błąd mógłby być obsłużony innym, trafniejszym komunikatem. Ale to już inna kwestia.

dasioo
09-04-2011, 15:47
Dzięki za podpowiedź, robilem tak od rana i wyobrazcie sobie, ze nie w tym module co trzeba!
Mialem dwa odrebne moduly logowania zamiast klona ale juz naprawilem i smiga super.
Nie wiem tylko jak sie zamyka ten temat??
Pozdrawiam

rtmvs
10-04-2011, 01:06
Witam, ja mam inny błąd, który pojawia przy wylogowaniu się. Mianowicie pojawia się białe okno z napisem "Niepoprawny token". Co może być przyczyną i jak ją naprawić? Szukałem na wielu stronach, niczego nie znalazłem.

qrdziel
10-08-2011, 09:24
Też mam ten błąd i nie mogę się wylogować.
Joomla 1.7

zwiastun
10-08-2011, 09:59
Nacisnąć jeszcze raz Enter?