PDA

Zobacz pełną wersję : Linki wewnętrzne



neke
11-04-2011, 12:47
Witam,

Mam następujący problem z którym nie mogę się uporać. Próbuję ustawić link w zdjęciu w jednym z opublikowanych artykułów do innego artykułu. Dla nowego artykułu stworzyłem nową sekcję oraz kategorię. Artykuł jest opublikowany (jest jednak niewidoczny nigdzie).

Zainstalowałem wg sugestii na różnych forach edytor JCE. Podczas dodawania linka do zdjęcia, po wybraniu artykułu do którego te zdjęcie ma linkować, oraz pozostałych parametrów linka i naciśnięciu zatwierdź link niestety nie zostaje utworzony. Po próbie edycji tego linka w zdjęciu okazuje się że ostawione przeze mnie parametry zniknęły.

By sprawdzić gdzie leży problem przełączyłem się na standardowy edytor TinyMCE i chcąc ustawić nawet link zewnętrzny, po uzupełnieniu wszystkich parametrów linka i naciśnięciu zatwierdź, wszystkie wpisane przeze mnie parametry linka wraz z adresem kasują się a okno do utworzenia linka wciąż jest aktywne.

Dodam jeszcze że przy użyciu edytora JCE bez problemu mogę ustawić linka do mojego nowego artykułu linkując go z treścią w innym artykule. Problem więc jest tylko z podpinaniem linka do zdjęcia.

Z góry dziękuję za pomysły w jaki sposób mogę rozwiązać swój problem

kodhtml
12-04-2011, 10:35
W TinyMCE jest "Uaktualnij" a nie "Zatwierdź" - klikasz we właściwy przycisk? :)
Spróbuj w innej przeglądarce na TinyMCE (jaką używasz?) - dodaj zdjęcie, następnie kliknij na to zdjęcie (powinno zaznaczyć się ramką) i wybierz "Wstaw/Modyfikuj odnośnik".